Z seniorami przez Puszczę Kozienicką

13.09.2021 Tekst przeczytasz w 1 min.

Grupa nieformalna Wiecznie Młodzi serdecznie zaprasza seniorów z miasta Pionki na wycieczkę rowerową po Puszczy Kozienickiej organizowanej w ramach projektu „Zdrowe żywienie i aktywność fizyczna sukcesem zdrowego życia”.

Wycieczka rowerowa odbędzie się 14 września. Zbiórka chętnych seniorów punktualnie o godzinie 10:00 – róg ul. Partyzantów i ul. Leśnej. Po jej zakończeniu smaczny poczęstunek – grillowane warzywa.

Zadanie finansowane jest ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Wiecznie Młodzi to nieformalna grupa studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy znani są ze swojej aktywności i życiowej witalności. Tym razem chcą wyjść naprzeciw seniorem, którzy nie są zrzeszeni w żadnym stowarzyszeniu, ale chcieliby aktywnie spędzić czas, a przy okazji zadbać o zdrowie.

W ramach realizacji projektu „Zdrowie żywienie i aktywność fizyczna sukcesem zdrowego życia” Wiecznie Młodzi będą organizować wycieczki rowerowe, spacery nordic walking, wykłady dietetyka i lekarza psychologa. Odbędą się również warsztaty kulinarne z przygotowywania zdrowych potraw – warsztaty w CKZiU.

Zakończenie całego projektu przewidywane jest na 30 listopada i zostanie uwieńczone spotkaniem w Miejskim Ośrodku Kultury podsumowującym realizację zadania oraz efektów jakie przyniósł.

Z seniorami przez Puszczę Kozienicką

 

Zobacz także

Przerwa w dostawie wody
Przerwa w dostawie wody
UTW – inauguracja roku akademickiego
UTW – inauguracja roku akademickiego
Moralność Pani Dulskiej na Placu Konstytucji
Pani Dulska i jej moralność na Placu Konstytucji
Pamięć o ofiarach II wojny światowej
Pamięć o ofiarach II wojny światowej
Warsztaty gitarowe dla dzieci i młodzieży
Warsztaty gitarowe dla dzieci i młodzieży