Kino plenerowe zaprasza na „(Nie)znajomi”

18.08.2021 źródło, fot.: Miejski Ośrodek Kultury Tekst przeczytasz w 2 min.

Seanse pod gołym niebem są świetną alternatywą dla sali kinowej, zwłaszcza w ciepłe wakacyjne wieczory. 27 sierpnia o godz. 21:00 zapraszamy Państwa na taras budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach przy ul. Radomska 1, gdzie pod gwiazdami będzie można obejrzeć niezwykłą komedię reżyserii Tadeusza Śliwy pt. „(Nie)znajomi”.

Wstęp na pokaz jest bezpłatny!

W przypadku niesprzyjającej pogody seans zostanie przeniesiony na inny termin.

 

„(Nie)znajomi” reż. Tadeusz Śliwa, komedia, czas 103 min., wiek 16+.

„(Nie)znajomi" to komedia, komediodramat i film obyczajowy w jednym. Obraz, który naprzemiennie bawi i wzrusza, portretując różne oblicza miłości. Szczery, dowcipny, kreślony z wielką czułością portret współczesnych Polaków.

Polska produkcja inspirowana jest włoskim hitem pt. „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” w reżyserii Paolo Genovese, który pokochały miliony widzów na całym świecie (również w Polsce, gdzie film grany był w kinach przez ponad dwa lata). To historia grupy przyjaciół, którzy w trakcie kameralnej kolacji decydują się zagrać w nietypową grę. Muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy przełączać w tryb głośnomówiący. Szybko okazuje się, że każdy z uczestników gry skrywa tajemnice, którymi wolałby się z nikim nie dzielić, a na pozór przyjemny wieczór wywraca ich świat do góry nogami.

W filmie występują: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz. Film wyreżyserował Tadeusz Śliwa. Autorami adaptacji scenariusza są Katarzyna Sarnowska oraz Tadeusz Śliwa.

Zobacz także

Zajęcia plastyczne - rysunek i malarstwo
Zajęcia plastyczne - rysunek i malarstwo
Andrea Lomanzo w Pionkach
Andrea Lomanzo w Pionkach
II Noc Nietoperzy z Kozienickim Parkiem Krajobrazowym
II Noc Nietoperzy z Kozienickim Parkiem Krajobrazowym
Pieski z Patrolu – teatrzyk dla dzieci
Pieski z Patrolu – teatrzyk dla dzieci
Konkurs Recytatorski „Jesienne Impresje”
Konkurs Recytatorski „Jesienne Impresje”