Galeria Hall zaprasza na Formatowanie 21

07.10.2021 źródło, fot.: Miejski Ośrodek Kultury Tekst przeczytasz w 1 min.

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy Formatowanie 21 - Artyści Powiatu Radomskiego, który odbędzie się 15 października 2021 r. o godzinie 18:00 w Galerii Hall Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Radomska 1.

Formatowanie to nazwa wystawy związanej z istniejącą w latach 1983 - 2008 Galerią Format Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach. Zapraszani są na nią twórcy i artyści, dla których Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach jest zaprzyjaźnioną instytucją otwartą na sztukę.

Formatowanie to ciekawa, ciesząca się dużym powodzeniem konfrontacja artystyczna. Odbywa się cyklicznie w październiku, od 2000 roku w Galerii Format, a od 2009 roku w Galerii Hall Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach. Prezentuje prace artystów powiatu radomskiego.

W Formatowaniu 21 bierze udział 26 artystów: Alicja Banaszkiewicz, Wojciech Błażewski, Dorota Dąbrowska, Roman Fido, Anna Golińska, Maciej Kamieński, Elżbieta Karaś, Jolanta Kosiec, Marlena Kruk, Elżbieta Kurkowska, Andrzej Legierski, Marcin Maciejczyk, Jolanta Makowska, Tadeusz Małaczek, Anna Mirowska, Grażyna Pachocka, Piotr Pachocki, Mieczysław Piasek, Izabela Pietras, Małgorzata Sarnowicz, Iwona Warchoł, Artur Wąsowicz, Teresa Węgorzewska-Sikora, Maciej Wojciechowski, Michał Wójcicki, Tomasz Wróblewski.

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Powiatu Radomskiego.

Zobacz także

Zmarł Tadeusz Szkoła – pierwszy Burmistrz Miasta Pionki
Zmarł Tadeusz Szkoła – pierwszy Burmistrz Miasta Pionki
Nagrodzili Animatorów Kultury
Nagrodzili Animatorów Kultury
UWAGA - Komunikat
UWAGA - Komunikat
Odwołane spotkanie autorskie
Odwołane spotkanie autorskie
Miejskie obchody Dnia Niepodległości
Miejskie obchody Dnia Niepodległości