Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

01.09.2023 źródło: Urząd Miasta Pionki Tekst przeczytasz w 2 min.

Szanowni Państwo!
Dyrektorzy, Nauczyciele i Wychowawcy pionkowskich Przedszkoli, Szkół
Pracownicy Administracji i Obsługi,
Drogie Przedszkolaki, Kochani Uczniowie oraz Rodzice

 

Przed nami początek roku szkolnego 2023/2024. Po raz kolejny nowy rok szkolny budzi wiele emocji. Życzę Nauczycielom i Pracownikom Pionkowskiej Oświaty spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości. Niech nowy rok szkolny będzie bogaty w sukcesy dydaktyczne i wychowawcze. Życzę Państwu wytrwałości i wielu sukcesów zawodowych, inspiracji do wprowadzania nowych rozwiązań metodycznych na zajęciach z dziećmi i młodzieżą oraz dobrej atmosfery pracy.

Drodzy Uczniowie, Kochane Przedszkolaki życzę Wam, aby rozpoczynający się rok szkolny był pełen sukcesów, ciekawych wyzwań edukacyjnych i rozwijających doświadczeń. Niech czas spędzony w przedszkolu i w szkole pozwoli odkryć nowe pasje i rozwijać zainteresowania. Wszystkim Uczniom, a szczególnie tym, którzy w tym roku rozpoczynają swą przygodę z nauką życzę, aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, a zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą. Niech radość i entuzjazm towarzyszą Wam podczas całej Waszej drogi edukacyjnej, na którą dzisiaj wkraczacie!

Rozpoczynającym rok szkolny 4 września Uczniom życzę, aby nie zabrakło Wam energii i zapału w poznawaniu świata, a jego odkrywanie dostarczało wiele radości. Abyście potrafili w pełni wykorzystać czas przeznaczony na naukę, umieli rozwijać swoje zainteresowania artystyczne i sportowe, i we właściwy sposób decydować o dalszych losach edukacyjnych. Życzę, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była dla Was miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić mając poczucie bezpieczeństwa. Niech każdy dzień wzbogaca Was w wiedzę i nowe doświadczenia, które zaowocują w przyszłości.

Wszystkim Przedszkolakom, które 1 września pomaszerują do swoich kolorowych przedszkoli życzę, aby ten rok szkolny przyniósł ze sobą wiele nowych przygód i przedszkolnych przyjaźni, radości z nauki, beztroskiej zabawy i uśmiechu od ucha do ucha! Niech pionkowskie przedszkola będą dla Was miejscem bezpiecznym, przyjaznym i otwartym na Wasze potrzeby.

Wam zaś, drodzy Rodzice i Opiekunowie życzę cierpliwości, konsekwencji, zadowolenia i czasu na wspieranie talentów i zainteresowań swoich pociech, a osiągnięcia Waszych dzieci niech będą dla nas wszystkich nieustającym powodem do dumy. Życzę dobrej współpracy z nauczycielami, wychowawcami i opiekunami. Niech to współdziałanie zaowocuje sukcesami Waszych dzieci i przyniesie wiele powodów do zadowolenia. Jesteście Państwo ważną częścią szkolnej społeczności.

 

Pionki, 1 września 2023 r.

Burmistrz Miasta Pionki
(-) Robert Kowalczyk

Zobacz także

Program „NIE nowotworom u dzieci” Fundacji Ronalda McDonalda
Program „NIE nowotworom u dzieci” Fundacji Ronalda McDonalda
Zarząd Mesko S.A. o inwestycji w Pionkach
Zarząd Mesko S.A. o inwestycji w Pionkach
Skorzystaj z bezpłatnych badań USG dla swojego dziecka
Skorzystaj z bezpłatnych badań USG dla swojego dziecka
Ponad 4 mln zł dla Pionek
Ponad 4 mln zł dla Pionek
Niezapomniany wieczór z Kabaretem Czesuaf
Niezapomniany wieczór z Kabaretem Czesuaf