Życzenia z okazji Dnia Pracownika Samorządowego

27.05.2022 Tekst przeczytasz w 2 min.

Z okazji Dnia Pracownika Samorządowego pragnę złożyć wszystkim osobom, które współtworzyły i współtworzą pionkowski samorząd, które pracowały i pracują na rzecz naszego miasta – serdeczne podziękowania za ciężką pracę dla dobra naszej wspólnoty.

 

Dzięki działalności lokalnego samorządu dokonało się w Pionkach wiele pozytywnych zmian. Podjęte i realizowane inicjatywy przyczyniły się do zmiany wizerunku naszego miasta i poprawy życia naszych mieszkańców.

 

Z okazji Dnia Pracownika Samorządowego wszystkim Pracownikom Urzędu Miasta w Pionkach, a także współpracujących z nami instytucji i jednostek miejskich składam podziękowania za trud i wspólną pracę dla dobra naszej Małej Ojczyzny. Dziękuję nie tylko za sumienne wykonywanie swoich obowiązków, ale także za pasję i serce, które wkładacie Państwo w działania na rzecz lokalnej społeczności.

 

Składam podziękowania za zaangażowanie z jakim służycie naszemu społeczeństwu. Życzę sukcesów w dalszej służbie publicznej, pomyślnej realizacji wszelkich przedsięwzięć gospodarczych i inwestycyjnych oraz aby Wasze wysiłki były zawsze zauważane i doceniane przez mieszkańców.

 

Wiele już wspólnie zrobiliśmy, ale nadal dużo pracy jeszcze przed nami. Życzę zatem Państwu dużo zapału do pracy oraz wytrwałości w realizacji postawionych sobie zamierzeń. Wasz wysiłek nie zawsze jest widoczny, ale trudno bez niego wyobrazić sobie sprawnie funkcjonujący samorząd. Urząd Miasta Pionki i jednostki organizacyjne mają szczęście do dobrych i oddanych pracowników – jestem o tym przekonany. Życzę aby czas spędzony w pracy kojarzył się Państwu nie tylko z wysiłkiem, ale również ze szczególną misją i wspaniałą przygodą. Dziękuję za ciekawe pomysły, nowe inicjatywy, które sprawiają, że lokalne wspólnoty mogą sprawnie funkcjonować, a mieszkańcy pozostają pełni wiary w lepsze jutro. Każdy dialog społeczny z mieszkańcami, każde przedsięwzięcie służą budowaniu silnego, nowoczesnego i otwartego miasta.

 

Niech w codziennej pracy towarzyszy Nam maksyma „Pracuj nad sukcesem w ciszy. Niech krzyczą za Ciebie Twoje osiągnięcia...”

 

(-) Robert Kowalczyk
 Burmistrz Miasta Pionki

Zobacz także

Zapraszamy na Sobótki, Janki, Wianki
Zapraszamy na Sobótki, Janki, Wianki
Amfiteatr nad Jeziorem Kozienickim
Opera Leśniczy w Kozienickiej Puszczy i Piknik Leśne Echa Puszczy Kozienickiej
Kolejni mistrzowie Polski Kickboxingu z Klubu TSD Pionki
Kolejni mistrzowie Polski Kickboxingu z Klubu TSD Pionki
Złóż deklarację o źródłach ogrzewania budynków
Złóż deklarację o źródłach ogrzewania budynków
Dzień z Fotografią dla mieszkańców miasta
Dzień z Fotografią dla mieszkańców miasta