Zagłosuj na projekt w mieście Pionki

26.10.2020 źródło, fot.: Urząd Miasta Pionki Tekst przeczytasz w 1 min.

Trwa głosowanie na projekty w Budżecie Obywatelskim. Zachęcamy do głosowania wszystkich mieszkańców Województwa Mazowieckiego. Na głosowanie poświęcisz tylko chwilę, a z efektów będziesz cieszyć się przez kolejne kilka lat.

Nie bądź obojętny! Twój głos jest ważny!

Drogi Mieszkańcu, możesz przyczynić się do rozwoju naszego miasta. Oddaj głos na projekt MODERNIZACJA CHODNIKA PRZY ULICY PIŁSUDSKIEGO W PIONKACH w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Głosowanie trwa od 26 października do 16 listopada. Oddając głos na nasz lokalny projekt, można będzie zagłosować jeszcze na jeden projekt ogólnowojewódzki. Wystarczy wejść na stronę bom.mazovia.pl, kliknąć „głosuj online” i wytypować swoich faworytów. Projekt modernizacji chodnika przy ul. Piłsudskiego w Pionkach znajdziesz pod adresem bom.mazovia.pl/projekt/126.

Sposób głosowania :

  1. Wejdź na stronę : bom.mazovia.pl/glosowanie
  2. Wybierz projekt z puli podregionalnej: Projekt nr 125
    Modernizacja chodnika przy ulicy Piłsudskiego w Pionkach

Oddaj głos na projekt.

W przypadku osób niepełnoletnich, zagłosować będzie mógł opiekun prawny. Osoby nieposiadające dostępu do telefonów oraz tabletów głos będą mogły oddać w siedzibie lub delegaturach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Szczegóły dotyczące BOM oraz zasad głosowania znajdziesz pod adresem bom.mazovia.pl/wszystko-o-budzecie/glosowanie.

Pamiętaj, każdy głos oddany na nasz lokalny projekt przybliża nas do wygranej. Wspólnymi siłami uda nam się osiągnąć sukces!

Zobacz także

Wystawa malarska – Agnieszka Hernik
Wystawa malarska – Agnieszka Hernik
29 finał WOŚP
29 finał WOŚP
Kto ustala cenę za wodę i ścieki?
Kto ustala cenę za wodę i ścieki?
Mała Akademia Plastyki
Mała Akademia Plastyki
Razem dla Kazika by wygrać życie
Razem dla Kazika by wygrać życie