Warsztaty Teatralne

03.02.2021 źródło, fot.: Miejski Ośrodek Kultury Tekst przeczytasz w 1 min.

Grupa Teatralna działająca w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach zaprasza młodzież powyżej 13 roku życia.

W programie zajęć znajdują się między innymi: praca nad emocjami, interpretacje tekstów, doskonalenie dykcji i wyrazistości mowy, rozwijanie umiejętności świadomego korzystania z własnego głosu i mowy ciała.

Przy wykorzystaniu różnych technik uczestnicy warsztatów poznają różnorodne konwencje teatralne, a także będą prezentować się przed szerszą publicznością. Celem warsztatów jest przede wszystkim wszechstronny rozwój osobisty każdego uczestnika wraz z doskonaleniem umiejętności pracy zespołowej. W ramach zajęć istnieje też możliwość profesjonalnego przygotowania do konkursów recytatorskich. Zajęcia prowadzi pasjonatka teatru, filolog polski, neurologopeda - Karolina Łuszczyk.

Ze względu na obostrzenia sanitarne warsztaty na razie będą prowadzone w formie online (szczegóły na fanpage'u grupy). Odpłatność za zajęcia teatralne online wynosi 15 zł miesięcznie.

Zapisy do 15 lutego 2021 roku. Ilość miejsc ograniczona.

Informacje pod nr tel. 603 943 388, e-mail: (pokaż). Więcej informacji na stronie: mok.pionki.pl.

Zapraszamy serdecznie!

Zobacz także

Rozstrzygnięto przetarg na remont budynku Kasyna
Rozstrzygnięto przetarg na remont budynku Kasyna
Informacja dot. parku Błonia
Informacja dot. parku Błonia
30 lipca odbyła się inauguracja stałej ekspozycji rzeźb Marioli Wawrzusiak – Borcz (profesor nadzwyczajna Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na wydziale rzeźby) pt. „Dzikie życie”. Rzeźby pojawiły się w ramach projektu finansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu „Rzeźba w przestrzeni publicznej dla Niepodległej 2021 rok – Pionki tożsamość”. W parku przed budynkiem Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach przy ul. Zakładowej 5 tuz po godz. 16-tej zaczęli zbierać się zaproszeni goś
Nowe rzeźby w przestrzeni publicznej
Pierwszy nocny bieg dla Powstańców Warszawskich ‘44
Pierwszy nocny bieg dla Powstańców Warszawskich ‘44
Miejski radny z tytułem
Miejski radny z tytułem