Ruszyło głosowanie w plebiscycie internetowym: NAJPOPULARNIEJSZE BUDOWY I MODERNIZACJE W POLSCE Walczymy o FINAŁ!

07.04.2022 źródło: Urząd Miasta Pionki Tekst przeczytasz w 2 min.

Ogólnopolski konkurs otwarty „Modernizacja roku i budowa XXI wieku”, to plebiscyt skierowany do wszystkich tych, którym zależy na wypromowaniu lokalnej architektury oraz lokalnych inwestycji.

Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie przedsięwzięć budowlanych „modernizacji” oraz „nowych obiektów” wyróżniających się szczególnymi walorami. Ideą Konkursu jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocja modernizacji, przebudowy, rewitalizacji terenów, rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych

 

Tegoroczna edycja konkursu składać będzie się z dwóch etapów.

I etap, to bezpłatna promocja obejmująca prezentację na stronie www.modernizacjaroku.org.pl na „Interaktywnej Mapie Polski” oraz udział w Plebiscycie Internetowym, który oferuje „Nominację do Finału”.

Etap II, w którym wybrane przez komisję obiekty walczyć będą o tytuł „Modernizacja roku i budowa XXI wieku” oraz o promocję na łamach prasy.

 

W gronie uczestników XXVI edycji konkursu nie mogło zabraknąć także naszych lokalnych inwestycji w dwóch kategoriach: „tereny zieleni” oraz „obiekty użyteczności publicznej”.

 

Głosowanie internetowe w I etapie konkursu potrwa od 1 kwietnia 2022 r. od godz. 12:00 i potrwa do 20.05.2022r. godz. 12.00.

Oddawanie głosów jest bezpłatne.

 

By oddać głos na nasze lokalne obiekty, należy:

1. wejść we wskazany poniżej link przy wybranym obiekcie konkursowym (można oddać głos tylko na jeden obiekt w danym dniu):

2. kliknąć na „Zagłosuj na ten obiekt”, na podstronie podać imię i nazwisko, adres mailowy, zaznaczyć "Nie jestem robotem" – a po udanej weryfikacji kliknąć "Wyślij głos", na podany adres mailowy wysłany zostanie link do aktywacji głosu, należy go zaakceptować

3. Gotowe! Twój głos został oddany.

 

Liczba oddanych głosów będzie aktualizowana o pełnej godzinie!

Zasady głosowania oraz wszelkie informacje na temat konkursu znajdą Państwo pod adresem https://www.modernizacjaroku.org.pl/.

 

Konkurs organizowany jest pod patronatem m. in.: Ministerstwa Infrastruktury, Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Ministerstwa Rozwoju i Technologii,  Polskiej Izby Budownictwa.

Wśród Patronów Medialnych znaleźli się m. in.: Polska Press Grupa czy Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Zobacz także

Amator znaczy Miłośnik - warsztaty fotografii rozpoczęte
Amator znaczy Miłośnik - warsztaty fotografii rozpoczęte
Krwiodawco, Twoja krew jest bardzo potrzebna!!!
Krwiodawco, Twoja krew jest bardzo potrzebna!!!
MotoKropla w Pionkach – Uratuj życie
MotoKropla w Pionkach – Uratuj życie
Akademia Niepodległości IPN "Niemiecki narodowy socjalizm wobec Europy i Polski w okresie międzywojennym (1919-1939)"
Akademia Niepodległości IPN "Niemiecki narodowy socjalizm wobec Europy i Polski w okresie międzywojennym (1919-1939)"
Się Ruszamy – POMAGAMY 2
Się Ruszamy – POMAGAMY 2