Konkurs "Najpopularniejszy Dzielnicowy roku 2022"

14.11.2022 Tekst przeczytasz w 2 min.

Komenda Miejska Policji w Radomiu zaprasza do wzięcia udziału w plebiscycie na Najpopularniejszego Dzielnicowego 2022 roku. Konkurs potrwa przez cały listopad, a jego wyniki poznamy w grudniu. O miano najpopularniejszego dzielnicowego rywalizuje 67 radomskich policjantów.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie na Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2022. W konkursie rywalizować będzie kilkudziesięciu dzielnicowych z miasta oraz powiatu. Rywalizować będą o miano najlepszego i najbardziej aktywnego w podejmowanych działaniach w zakresie poprawy bezpieczeństwa w swoim rejonie służbowym.

Mieszkańcy Radomia i powiatu radomskiego mogą oddawać głosy na poszczególnych dzielnicowych do końca listopada br. By oddać głos na swojego dzielnicowego należy wypełnić ankietę, która dostępna jest na: stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Radomiu, we wszystkich jednostkach Policji podległych pod KMP w Radomiu oraz Urzędach Miasta i Gminy powiatu radomskiego. Wypełnioną ankietę należy wrzucić do skrzynki znajdującej się w w/w placówkach.

Dzielnicowi pełnią bardzo ważną rolę. Są to policjanci, którzy jak nikt znają poszczególne osiedla i miejscowości. Często to do nich z różnymi problemami zwracają się mieszkańcy z prośbą o pomoc lub poradę. Dzielnicowy to policjant „pierwszego kontaktu”, dbający o poprawę bezpieczeństwa mieszkańców w swoim rewirze. Ważne jest, aby każdy wiedział jak się ze swoim dzielnicowym, szybko i łatwo skontaktować, aby znał bezpośredni numer telefonu. Dzielnicowi reagują na każdy sygnał, który może doprowadzić do poprawy stanu bezpieczeństwa, do ujawniania osób naruszających porządek publiczny. Dzielnicowy może też skierować nas do odpowiedniej komórki policji czy też instytucji, która pomoże rozwiązać dany problem.

Jednocześnie przypominamy, że na stronie KMP w Radomiu http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wra/  w zakładce TWÓJ DZIELNICOWY można znaleźć informacje i dane kontaktowe do wszystkich dzielnicowych z radomskiej komendy.

Do pobrania

Zobacz także

Międzynarodowy turniej Tang Soo Do w Holandii
Międzynarodowy turniej Tang Soo Do w Holandii
Konkurs - List do Świętego Mikołaja
Konkurs - List do Świętego Mikołaja
Spektakl komediowy „Żona do adopcji”
Spektakl komediowy „Żona do adopcji”
Sprawdź, gdzie nie będzie wody
Sprawdź, gdzie nie będzie wody
Międzynarodowy turniej Taekwon-do Polish Open Cup w Opolu
Międzynarodowy turniej Taekwon-do Polish Open Cup w Opolu