Kino plenerowe - zmiana terminu

26.08.2021 źródło: Miejski Ośrodek Kultury Tekst przeczytasz w 1 min.

Z powodu niekorzystnej pogody seans kina plenerowego zostaje przeniesiony na 3 września godz. 21:00 taras budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach przy ul. Radomska 1.

 

„(Nie)znajomi" to komedia, komediodramat i film obyczajowy w jednym. Obraz, który naprzemiennie bawi i wzrusza, portretując różne oblicza miłości. Szczery, dowcipny, kreślony z wielką czułością portret współczesnych Polaków.

Polska produkcja inspirowana jest włoskim hitem pt. „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” w reżyserii Paolo Genovese, który pokochały miliony widzów na całym świecie (również w Polsce, gdzie film grany był w kinach przez ponad dwa lata). To historia grupy przyjaciół, którzy w trakcie kameralnej kolacji decydują się zagrać w nietypową grę. Muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy przełączać w tryb głośnomówiący. Szybko okazuje się, że każdy z uczestników gry skrywa tajemnice, którymi wolałby się z nikim nie dzielić, a na pozór przyjemny wieczór wywraca ich świat do góry nogami.

W filmie występują: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz. Film wyreżyserował Tadeusz Śliwa. Autorami adaptacji scenariusza są Katarzyna Sarnowska oraz Tadeusz Śliwa.

Zobacz także

Konkurs literacki "Jesień piórem malowana"
Konkurs literacki "Jesień piórem malowana"
Wycieczka do Poronina
Wycieczka do Poronina
Konkurs Recytatorski „Jesienne Impresje”
Konkurs Recytatorski „Jesienne Impresje”
Pamięć o ofiarach II wojny światowej
Pamięć o ofiarach II wojny światowej
Poetycka Jesień – Powidoki
Poetycka Jesień – Powidoki