Kabaret AGAT w spektaklu „My są z miasta“

19.10.2021 Tekst przeczytasz w 2 min.

Któż z mieszkańców nie zna znakomitej grupy wyjątkowych kobiet z Pionek, które potrafią rozśmieszyć do łez? Po raz kolejny Stowarzyszenie Agat zaprezentowało na scenie wyśmienity spektakl kabaretowy pełen humoru i wyszukanego, ale zarazem subtelnego żartu z nas samych.

„My są z miasta“ to kolejna odsłona satyry z życia wziętej. Cechą charakterystyczną spektaklu są autorskie teksty Pań z grupy Agat. Same przygotowują skecze, wybierają piosenki przy których bawi się cała publiczność, kompletują kostiumy i przede wszystkim zarażają pozytywną energią. Na występach kabaretu nie ma chwili bez uśmiechu.

W minioną niedzielę do Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach przy ul. Zakładowej 5 przybyły prawdziwe tłumy. W związku z tym, że nadal mamy pandemię – liczba osób na sali była niestety ograniczona. A ponieważ występu kabaretu Agat zawsze cieszą się wysoką frekwencją – już wkrótce będzie można obejrzeć go ponownie, do czego gorąco zachęcamy, bo spektakle grupy kabaretowej, to gwarantowana dawka zdrowego śmiechu z prawdziwego życia i samych siebie. Zarówno aktorki, jak i publiczność bawią się wyśmienicie, bo żarty płynące ze sceny jakoś tak wszyscy znają doskonale.

Kabaret Agat to wyjątkowe Panie: Teresa Chmura, Elżbieta Olejarz, Teresa Smal, Alicja Zając, Grażyna Gola i Halina Skiba. Do niedawna występował także Janusz Kaca, któremu koleżanki z kabaretu ślą szczególne podziękowania.

 

Spektakl był współfinansowany ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach konkursu grantowego dla lokalnie działających Mazowiecka Aktywacja edycja 2021.

Zobacz także

Nowe mundury dla strażaków z OSP Pionki
Nowe mundury dla strażaków z OSP Pionki
Szachy błyskawiczne. Turniej w Pionkach
Szachy błyskawiczne. Turniej w Pionkach
Zakończyły się dwie ważne inwestycje w naszym mieście
Zakończyły się dwie ważne inwestycje w naszym mieście
Grasz w szachy? Weź udział w turnieju
Grasz w szachy? Weź udział w turnieju
Gala 10-lecia KS Tang Soo Do Pionki
Gala 10-lecia KS Tang Soo Do Pionki