I Przegląd Taneczny Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Pionki 2021

28.05.2021 źródło: Miejski Ośrodek Kultury Tekst przeczytasz w 1 min.

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach serdecznie zaprasza dzieci i młodzież z miasta i gminy Pionki do udziału w I Przeglądzie Tanecznym Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Pionki 2021.

 Przegląd odbędzie się w formule online w czterech kategoriach wiekowych (obejmujących uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych). Uczestnicy przeglądu mogą zaprezentować dowolny rodzaj tańca: Swing Dance (Boogie Woogie, Charleston, Autentic Jazz, Lindy Hop), taniec towarzyski, taniec współczesny (choreografie oparte na technikach: jazz, modern jazz, balet), Street Dance (hip-hop, new-age, house, locking, popping, break-dance, funky-jazz) lub inne formy (cheerleaderki, disco-dance, taniec ludowy i inne).

Kompletne zgłoszenie należy przesłać w terminie do 14 czerwca 2021 roku.

Zapraszamy do udziału w przeglądzie.

Więcej informacji na stronie: mok.pionki.pl.

Zobacz także

30 lipca odbyła się inauguracja stałej ekspozycji rzeźb Marioli Wawrzusiak – Borcz (profesor nadzwyczajna Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na wydziale rzeźby) pt. „Dzikie życie”. Rzeźby pojawiły się w ramach projektu finansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu „Rzeźba w przestrzeni publicznej dla Niepodległej 2021 rok – Pionki tożsamość”. W parku przed budynkiem Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach przy ul. Zakładowej 5 tuz po godz. 16-tej zaczęli zbierać się zaproszeni goś
Nowe rzeźby w przestrzeni publicznej
Rozstrzygnięto przetarg na remont budynku Kasyna
Rozstrzygnięto przetarg na remont budynku Kasyna
Informacja dot. parku Błonia
Informacja dot. parku Błonia
Pierwszy nocny bieg dla Powstańców Warszawskich ‘44
Pierwszy nocny bieg dla Powstańców Warszawskich ‘44
I tydzień wakacji w MOK
I tydzień wakacji w MOK