Akademia Muzyki ogłasza nabór

05.09.2022 źródło: Miejski Ośrodek Kultury Tekst przeczytasz w 2 min.

Akademia Muzyki sekcja muzyczno – rytmiczna Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w zajęciach:

 

Akademia malucha – rytmika

Zajęcia artystyczno-rytmiczne dla dzieci od 4 do 10 lat. Program zajęć obejmuje: zabawy rytmiczne, śpiew, taniec, grę na instrumentach perkusyjnych, relaksację. W zabawach instruktor wykorzystuje grę na klawiszach, podkłady muzyczne i różne rekwizyty: piłeczki, piórka, szarfy, balony, woreczki, wstążki. Zajęcia 1 raz w tygodniu.

 

Nauka gry na keyboardzie

Zajęcia dla dzieci (od 6 lat) i młodzieży (do 18 lat). Uczestnicy zajęć poznają teorię muzyki (od podstaw np. nauka nut) i praktykę podczas gry na keyboardzie. Uczestnicy zajęć biorą udział w imprezach i koncertach organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach. Zajęcia 1 lub 2 razy w tygodniu.

 

Zespół wokalno-instrumentalny

Zajęcia skierowane do osób, które chciałyby rozwijać swój talent wokalny i muzyczny. Uczestnikami mogą być osoby w różnym wieku (od 7 do 18 lat). Podczas zajęć uczestnicy ćwiczą emisje głosu, śpiew solowy, śpiew w grupie. Prowadzący podczas zajęć wykorzystuje grę na klawiszach i podkłady muzyczne. Uczestnicy zajęć biorą udział w imprezach i koncertach organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach. Zajęcia 1 lub 2 razy w tygodniu.

 

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne i zapisy 15 września 2022 o godz. 17:00 w Kawiarni „Ciekawa” Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach ul. Radomska 1. Pierwszeństwo w zapisach mają osoby kontynuujące udział w zajęciach.

Informacje i zapisy w biurze MOK – ul. Radomska 1, od 8:00 do 16:00.

Janusz Głowacki – prowadzący zajęcia
Tel. 604 268 912

Zobacz także

Lodowisko Biały Orlik zaprasza już od niedzieli
Lodowisko Biały Orlik zaprasza już od niedzieli
Przerwa w dostawie wody
Przerwa w dostawie wody
Konkurs wokalny dla najmłodszych „Cztery Pory Roku Jesień”
Konkurs wokalny dla najmłodszych „Cztery Pory Roku Jesień”
Brak wody - prace naprawcze
Brak wody - prace naprawcze
Wystawa zdjęć – Fotograf Roku 2022 Okręgu Mazowieckiego ZPFP
Wystawa zdjęć – Fotograf Roku 2022 Okręgu Mazowieckiego ZPFP