Akademia Muzyki ogłasza nabór

05.09.2022 źródło: Miejski Ośrodek Kultury Tekst przeczytasz w 2 min.

Akademia Muzyki sekcja muzyczno – rytmiczna Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w zajęciach:

 

Akademia malucha – rytmika

Zajęcia artystyczno-rytmiczne dla dzieci od 4 do 10 lat. Program zajęć obejmuje: zabawy rytmiczne, śpiew, taniec, grę na instrumentach perkusyjnych, relaksację. W zabawach instruktor wykorzystuje grę na klawiszach, podkłady muzyczne i różne rekwizyty: piłeczki, piórka, szarfy, balony, woreczki, wstążki. Zajęcia 1 raz w tygodniu.

 

Nauka gry na keyboardzie

Zajęcia dla dzieci (od 6 lat) i młodzieży (do 18 lat). Uczestnicy zajęć poznają teorię muzyki (od podstaw np. nauka nut) i praktykę podczas gry na keyboardzie. Uczestnicy zajęć biorą udział w imprezach i koncertach organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach. Zajęcia 1 lub 2 razy w tygodniu.

 

Zespół wokalno-instrumentalny

Zajęcia skierowane do osób, które chciałyby rozwijać swój talent wokalny i muzyczny. Uczestnikami mogą być osoby w różnym wieku (od 7 do 18 lat). Podczas zajęć uczestnicy ćwiczą emisje głosu, śpiew solowy, śpiew w grupie. Prowadzący podczas zajęć wykorzystuje grę na klawiszach i podkłady muzyczne. Uczestnicy zajęć biorą udział w imprezach i koncertach organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach. Zajęcia 1 lub 2 razy w tygodniu.

 

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne i zapisy 15 września 2022 o godz. 17:00 w Kawiarni „Ciekawa” Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach ul. Radomska 1. Pierwszeństwo w zapisach mają osoby kontynuujące udział w zajęciach.

Informacje i zapisy w biurze MOK – ul. Radomska 1, od 8:00 do 16:00.

Janusz Głowacki – prowadzący zajęcia
Tel. 604 268 912

Zobacz także

Dystrybucja tabletek jodku potasu
Dystrybucja tabletek jodku potasu
Zmarł Justyn Sułkowski zasłużony obywatel miasta Pionki
Zmarł Justyn Sułkowski zasłużony obywatel miasta Pionki
Szachy błyskawiczne. Turniej w Pionkach
Szachy błyskawiczne. Turniej w Pionkach
Dzieci z Jedyneczki wzięły udział w akcji Sprzątamy dla Polski
Dzieci z Jedyneczki wzięły udział w akcji Sprzątamy dla Polski
Święto Dobrej Książki
Święto Dobrej Książki