poniedziałek, 18 grudnia 2017
środa, 13 grudnia 2017 14:29   
WOJEWODA NAS ZDEKOMUNIZOWAŁ

W rocznicę stanu wojennego wojewoda mazowiecki nas zdekomunizował. Zmienił nazwę jednej z ulic, która zdaniem wojewody może kojarzyć się z komunistycznym ustrojem totalitarnym.

Więcej…
 
wtorek, 12 grudnia 2017 15:58   
DIALOG TECHNICZNY – WRACA TEMAT CIEPŁA

Pionkowska spółka komunalna Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjno Ciepłownicze ogłosiła dialog techniczny, który ma pozwolić na wskazanie najkorzystniejszego wariantu dostawy energii cieplnej na najbliższe dwadzieścia lat.

Więcej…
 
poniedziałek, 11 grudnia 2017 12:12   
SZCZODRE SERCA DLA WSPANIAŁYCH 3 M

Ponad jedenaście tysięcy złotych udało się zebrać podczas koncertu charytatywnego dla wspaniałych 3 M. Dzięki tym funduszom Michalina, Maja i Marysia otrzymają tak potrzebne wsparcie.

Więcej…
 
piątek, 08 grudnia 2017 14:43   
JAK CIA SZPIEGOWAŁA PRONIT Cz. II

- Eksperymenty z amunicją rakietową trwają od 1960 roku – czytamy w dalszej części odtajnionego raportu Centralnej Agencji Wywiadowczej dotyczącej Zakładów Tworzyw Sztucznych „Pronit”. To zdumiewające jak amerykańska Centralna Agencja Wywiadowcza dokładnie rozpracowała pionkowski „Pronit”. Tylko, co w tym czasie robiła polska służba kontrwywiadowcza?

Więcej…
 
czwartek, 07 grudnia 2017 12:10   
KARETKA BEZ LEKARZA – TO NIENORMALNE

Szykują się zmiany w systemie ratownictwa medycznego. Niestety kolejny raz będą mocno niekorzystne dla naszego miasta. Wraca koszmar, którzy przeżywaliśmy już kilka lat temu.

 

Więcej…
 
wtorek, 05 grudnia 2017 13:24   
DZIEŃ PATRONKI MIASTA

Od dziesięciu lat naszemu miastu patronuje Św. Barbara. Również dziesięć lat temu Pionki otrzymały sztandar. W poniedziałek czwartego grudnia odbyły się okolicznościowe uroczystości rocznicowe. Przekazane zostały również insygnia władzy samorządowej.

 

Więcej…
 
poniedziałek, 04 grudnia 2017 10:40   
BOOGIE, – CZYLI NAJSZYBSZY TANIEC ŚWIATA

W minioną sobotę nasze miasto ponownie było stolicą najszybszego tańca świata.

Więcej…
 


Strona 1 z 161

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster