środa, 19 grudnia 2018
czwartek, 09 listopada 2017 11:07   
SEMINARIUM WALKI SPORTOWEJ W PIONKACH

W dniach 3-4 listopada w Klubie Sportowym Centrum Tang Soo Do Pionki odbyło się seminarium stosowania technik nożnych w walce sportowej.

 

Przeprowadził je jeden z najlepszych specjalistów walki semi i light contact Marcin Kostyra 4 DAN – Prezes Polskiej Federacji Tang Soo Do. W piątkowe popołudnie odbyła się jednostka szkoleniowa dla grupy dziecięcej początkującej oraz zajęcia testowe dla części grupy zaawansowanej. W sobotę zaś odbyły się zajęcia dla grupy dziecięcej średnio zaawansowanej oraz dwie jednostki treningowe dla grupy zawodniczej.

Frekwencja bardzo dopisała, w zajęciach wzięło udział ponad osiemdziesięciu adeptów z klubu Centrum oraz kilku przedstawicieli klubów federacji z Góry Kalwarii, Stanisławowa i Wołomina.

Master Marcin Kostyra stworzył na sali treningowej niesamowitą atmosferę, która udzieliła się wszystkim ćwiczącym, nawet najbardziej "rozbrykanym maluszkom". Jego umiejętności techniczne powodowały u każdego zawodnika chęć "kopania" lepiej i z większą pasją. Seminarium odbyło się w ramach ogólnopolskiego programu Klub 2017 prowadzonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

(red)

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster