sobota, 26 maja 2018
piątek, 28 września 2012 10:35   
OD TORBY JUTOWEJ PO PROMOCYJNE ULOTKI

Pionkowski samorząd ogłosił dwa przetargi na podstawie, których zamierza zakupić między innymi torby jutowe, długopisy, teczki konferencyjne a także kompleksowe ulotki promocyjne.

Nie tylko zagraniczny wyjazd pionkowskich biznesmenów do Wiednia na Targi Inwestycyjne GEWWIN MESSE 2012 zostanie sfinansowany w ramach unijnego programu „Promocja gospodarcza”, którego realizację rozpoczęło nasze miasto.

Ogłoszony został między innymi przetarg na „Zakup materiałów oraz gadżetów na potrzeby promocji projektu Pionki miejscem sukcesu - promocja gospodarcza Mazowsza”. Na podstawie tego zamówienia nasz lokalny samorząd zamierza między innymi zakupić czterysta sztuk toreb jutowych oraz pięćset sztuk koszulek z logo miasta. Ponadto na podstawie tego przetargu miasto pozyska: zestaw piśmienniczy - 100 szt., teczki konferencyjne - 100 szt., wizytownik z ekoskóry - 200 szt., Zegar z przybornikiem - 50 szt., notes z surowców wtórnych 200 szt., koszulka Polo - 50 szt., parasol z logo miasta - 60 szt. a także długopisy w ilości pół tysiąca sztuk. Z kolei na podstawie kolejnego przetargu: „Przygotowanie merytoryczne, opracowanie graficzne i wydruk różnego rodzaju publikacji informacyjno-promocyjnych miasta Pionki - w ramach projektu Pionki miejscem sukcesu - promocja gospodarcza Mazowsza” samorząd zamierza między innymi pozyskać ulotki i foldery promocyjne.

- Zadanie to obejmuje opracowanie merytoryczne i graficzne oraz wykonanie (skład i druk) folderu na temat rozwoju gospodarczego. Folder będzie zawierał zdjęcia i teksty oraz elementy graficzne. - wydruk w pełnym kolorze, druk dwustronny - nakład: 3.000 egzemplarzy – czytamy między innymi w ogłoszeniu przetargowym. Wydana zostanie również książka z mapą Pionek. Ta publikacja ma liczyć łącznie osiemdziesiąt stron. Część będzie w języku niemieckim i angielskim. Przewidziane są także publikacje promocyjne w takich środkach przekazu jak „Gazeta Wyborcza” czy też „Wprost”.

 

Breloczek do kluczy wykonany ponad dziesięć lat temu

Ogłoszenie tych przetargów było możliwe dzięki środkom finansowym, które w ubiegłym roku pozyskało nasze miasto. W ramach konkursu zamkniętego bez preselekcji RPOWM/1.7/2/2010- Priorytet I „Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu” dla działania 1.7 „Promocja gospodarcza” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007- 2013. Całkowity koszt projektu wynosi 577 828, 40 zł, z czego unijne dofinansowanie to 491 tys. złotych. Wkład własny miasta w tym przypadku to niespełna sto tysięcy - 86 674, 26 zł.

(r.f.)

 

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster