środa, 19 grudnia 2018
poniedziałek, 12 marca 2018 14:16   
PRZYRODA I JA, CZYLI NATURALNE PIĘKNO PIONEK

Miejska Biblioteka Publiczna w Pionkach zaprasza do udziału w konkursie „Pionki, Przyroda i ja”.

To kolejna inicjatywa biblioteki skierowana do wszystkich mieszkańców naszego miasta. Udział w tym plastyczno przyrodniczym przedsięwzięciu może wziąć każdy.

Tym razem Miejska Biblioteka Publiczna w Pionkach ogłasza konkurs plastyczny „Pionki, Przyroda i ja”. To już kolejna inicjatywa naszej książnicy skierowana do szerokiego grona odbiorców, która wykracza poza standardowe ramy działalności biblioteki.

Konkurs plastyczny „Pionki, Przyroda i ja” w swoich założeniach ma między innymi ukazać piękno przyrody naszego miasta. Nieskończone piękno otaczającej przyrody jest wszędzie. Trzeba tylko je dostrzec. Uchwycić tę zieloną ale i wielobarwną chwilę, bo przyroda choć miejscowa ciągle się zmienia.

 

Prace konkursowe można składać do 13 kwietnia 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pionkach ul. E. Orzeszkowej 16 lub w Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pionkach ul. Leśna 9. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 20 kwietnia roku w Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pionkach przy ul. E. Orzeszkowej 16.

(red)

 

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster