czwartek, 22 sierpnia 2019
wtorek, 08 marca 2011 15:42   
FILMOWA PROMOCJA

W sposób nowoczesny i dynamiczny promuje się Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1. Nakręcili film o swojej placówce oświatowej.

Konkurencja na rynku usług edukacyjnych wynikająca z niżu demograficznego, który już dotarł do poziomu szkoły ponadgimnazjalnej, zobowiązuje kierownictwo i pedagogów do podjęcia wielu działań zachęcających ucznia do jej wyboru. Ważnym elementem działań marketingowych, które w dużym stopniu mogą decydować o powodzeniu szkoły ponadgimnazjalnej, jest sposób, w jaki przedstawiana jest szkoła. Taką formą promocji jest film skierowany głównie do przyszłych uczniów i ich rodziców a zmierzający do uzyskania przychylnych opinii i tworzenia swoistego klimatu zaufania wobec szkoły. Taki sposób promocji zewnętrznej wybrany został w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Pionkach.


Informacje o kierunkach kształcenia, obrazowy przegląd szkoły, zajęcia pozalekcyjne a także ciekawe ujęcia placówki z lotu ptaka – wszystkie te elementy można zobaczyć połączone w jedną historię o Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Pionkach. Po naszym „Czerwonym” oprowadza uczeń, który pokazuje sale lekcyjne, zaplecze, korytarze. Widz dowiaduje się, że każda z klas jest nowocześnie wyposażona i przygotowana do współczesnego multimedialnego kształcenia. Ten ciekawy i interesujący film można zobaczyć między innymi na naszej stronie. Prawdopodobnie zostanie także umieszczony na serwisach społecznościowych.

 

 

(red)

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster