Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki

24.06.2024 fot.: Kurier Pionkowski Tekst przeczytasz w 2 min.

Utalentowani, pełni pasji i nastawieni na sukces, zawodnicy KS Centrum Tang Soo Do Pionki zakończyli sportowy sezon 2023/2024, który można zaliczyć do jednego z najbardziej udanych. Oficjalna gala odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach przy ul. Zakładowej.

Zawodnicy tego klubu odnoszą sukcesy od lat i dzielą się swoimi osiągnięciami w lokalnych mediach, co przyczynia się do coraz większego zainteresowania wśród najmłodszych.

Podczas gali zawodnicy prezentowali swoje osiągnięcia, przedstawiając statystyki, galerie zdjęć oraz pokazy umiejętności, które zawsze budzą ogromny podziw ze strony widowni. 

Podczas uroczystego spotkania zawodnicy ze wszystkich grup wiekowych zaprezentowali swoje umiejętności, a także dokonaliśmy podsumowania rankingu zawodniczego, który co roku jest prowadzony w klubie – mówił trener Dariusz Sułek. – Zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, a pucharem przechodnim, sezonowym został nagrodzony najlepszy zawodnik sezonu i jest nim Jan Wojda.

Jan Wojda został odznaczony tym szczególnym wyróżnieniem już po raz drugi i jak mówi, jest to najlepsze podsumowanie sezonu. Zapewnia, że dalej będzie dążył do osiągania jak najlepszych wyników, by godnie reprezentować klub.

Jest mi niezwykle miło reprezentować miasto, w którym działa tak prężny klub. Gratuluję rodzicom i przede wszystkim zawodnikom, kadrze trenerskiej, że tworzycie tak mocny zespół, tak zgraną drużynę, że owocuje to takimi sukcesami na arenie już nie tylko krajowej, ale też międzynarodowej, co jest też nie tylko promocją dla miasta, ale też dla gminy Pionki – mówił burmistrz Łukasz Miśkiewicz.

O sukcesach zawodników pionkowskiego klubu Tang Soo Do czytelnicy Nad Zagożdżonką mogą dowiadywać się na bieżąco, a to dzięki trenerowi i prezesowi Dariuszowi Sułkowi, który w ten sposób chce pokazać mieszkańcom naszego miasta, że filozofia tej dyscypliny, a właściwie sztuki walki, to nie tylko sport, ale przede wszystkim przyjaźń, wzajemne wsparcie, rozwijanie pasji oraz pracą nad samym sobą.

Zobacz także

Zwycięski quest „Od prochu do czarnej płyty”
Zwycięski quest „Od prochu do czarnej płyty”
Szczep 41 PDHiZ
Szczep 41 PDHiZ „Rzeczpospolita Skautowa” z wyprawą do Hiszpanii i Portugalii
Zabawy Podwórkowe – „Baw się z nami na podwórku”
Zabawy Podwórkowe – „Baw się z nami na podwórku”
Wakacje z Miejskim Ośrodkiem Kultury
Wakacje z Miejskim Ośrodkiem Kultury
„Startuj z Mazowsza” – dodatkowy czas na zgłoszenia
„Startuj z Mazowsza” – dodatkowy czas na zgłoszenia