wtorek, 22 września 2020
środa, 09 września 2020 10:35   
Wakacje z Tenisem

Wakacje z Tenisem

Pionkowskie Stowarzyszenie Tenisowe Challenge i jego instruktor tenisa ziemnego Grzegorz Janeczek prowadzili zajęcia nauki gry w tenisa w okresie od 3 lipca do 31 sierpnia 2020 dla prawie 40 dzieci w przedziale wiekowym od 7 do 14 lat na kortach tenisowych przy PSP nr 5.

Szczególne podziękowania należą się Burmistrzowi Miasta Pionki – Panu Robertowi Kowalczykowi za wsparcie organizacyjne i finansowe programu „Wakacje z Tenisem”.

Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni dużym zainteresowaniem dzieci i rodziców taką formułą spędzania wolnego czasu w okresie wakacji. Dzieci bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w zajęciach chłonąc sportową atmosferę samodoskonalenia i rywalizacji.

Wakacje z Tenisem

Dziękujemy Rodzicom za przyprowadzenie dzieci na korty tenisowe i spędzanie z nimi czasu

W dniu 31 sierpnia 2020 roku odbył się turniej tenisa ziemnego dla wszystkich uczestników programu wieńczący „Wakacje z Tenisem”.

Wakacje z Tenisem

Młodzi zawodnicy rywalizowali w 3 kategoriach wiekowych. Najlepsi otrzymali puchary. Ponadto dla wszystkich uczestników przygotowano okolicznościowe medale, dyplomy i skromne upominki.

Dziękujemy sponsorom turnieju, a także pracownikom CAL i Kuriera Pionkowskiego.

Wakacje z Tenisem

PST Challenge

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster