wtorek, 22 września 2020
wtorek, 08 września 2020 13:16   
III Regionalne Forum NGO subregionu radomskiego

III Regionalne Forum NGO subregionu radomskiego

W imieniu Fundacji Rozwój Aktywność Społeczność w Radomiu oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Jedlni – Letnisko i Wrzosowa zapraszamy lokalne organizacje pozarządowe do wzięcia udziału w III REGIONALNYM FORUM NGO subregionu radomskiego w połączeniu z targami aktywnych organizacji.

Wydarzenie odbędzie się

17 września 2020 r.,

Godzina 14.00,

Jedlnia – Letnisko, ul. Piłsudskiego 3.


Wydarzenie będzie okazją do zaprezentowania osiągnięć NGO. Organizacje mogą się wystawić i promować swoje działania. Zachęcamy do wystawienia swojego stoiska, przedstawienia działalności, projektów, inicjatyw, sukcesów, DOBRYCH PRAKTYK. Można również przedstawić osiągnięcia podczas prezentacji (15 min.)

Będziemy wdzięczni za przywiezienie ze sobą ulotek, broszur, plakatów, zdjęć, wyrobów podopiecznych i innych gadżetów promocyjnych, które moglibyśmy pokazać ponadlokalnie.

LICZYMY NA WASZĄ OBECNOŚĆ I AKTYWNE UCZESTNICTWO

Ze względu na obostrzenia sanitarne planujemy wydarzenie w przestrzeni zewnętrznej budynku dawnego dworca PKP.


Będą z nami przedstawiciele Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, Marszałka Województwa Mazowieckiego, Wojewody Mazowieckiego, Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, Federacji Mazowia.


Forum jest spotkaniem przedstawicieli i przedstawicielek organizacji pozarządowych działających na terenie subregionu radomskiego, a także promowanie idei aktywności obywatelskiej. Celem spotkania jest integracja i wzmocnienie środowiska pozarządowego, omówienie ważnych z punktu widzenia współpracy organizacji pozarządowych i samorządów zagadnień i problemów, prezentacja dobrych praktyk.


Zgłoszenia prosimy kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel.: 509604113

Zapraszamy serdecznie


Działania prowadzone w ramach projektu MOBILNE CENTRUM WSPARCIA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH są bezpłatne, dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

 

III Regionalne Forum NGO subregionu radomskiego

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster