czwartek, 06 sierpnia 2020
poniedziałek, 13 lipca 2020 16:51   
Gra terenowa „Poznajmy się! Geocaching jako innowacyjna forma integracji i odkrywania na nowo Pionek i okolic”

Koło Gospodyń Wiejskich w Zalesiu "rękoDZIELNE Babki" zaprasza do udziału w miejskiej grze terenowej. Na uczestników czekają: ukryte QR kody, ciekawe zagadki związane z historią Pionek i okolic, interesujące miejsca do odwiedzenia i oczywiście nagrody.

 

Do gry można przystąpić w każdej chwili (w lipcu, sierpniu, wrześniu).  Jest to ciekawa propozycja dla dzieci, młodzieży i dorosłych na spędzenie wolnego czasu podczas wakacji. Wypełnione karty zgłoszeniowe prosimy oddać do CAL lub MOK do 12.10.2020r.

Gra terenowa „Poznajmy się! Geocaching jako innowacyjna forma integracji i odkrywania na nowo Pionek i okolic”

Zasady gry:

- odbierz kartę zgłoszeniową w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach, w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach (możesz ją też wydrukować ze strony organizatora www.geocaching-pionki.blogspot.com lub partnerów)

- przejrzyj blog,

- po kliknięciu na konkretną skrytkę zobaczysz: informacje o danym miejscu, budynku oraz pytania na które należy odpowiedzieć lub informację, że należy odszukać QR kod (dopiero po jego odnalezieniu i zeskanowaniu dowiesz się jakie jest pytanie, na które należy udzielić odpowiedzi)

- na część pytań odpowiedzi znajdziesz w zasobach internetu, w QR kodach ukrytych na obiektach lub w ich pobliżu oraz w innych źródłach, pamiętaj - kto szuka, nie błądzi,

- odwiedź miejsca, o których jest mowa, odpowiedz na pytania i zapisz je na karcie odpowiedzi,

- oddaj wypełnioną kartę osobiście lub listownie do CAL lub MOK,

- śledź stronę CAL (www.cal.pionki.pl), MOK (www.mok.pionki.pl), nasze blogi  (www.rekodzielnebabki.blogspot.com, www.geocaching-pionki.blogspot.com),  Fanpage (www.facebook.com/rekoDZIELNE.Babki.KGW/), by dowiedzieć się o terminie podsumowania projektu, odebrania nagród i dyplomu.

 

Partnerem projektu jest Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach i Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach.

Projekt sfinansowany przez Fundację Santander Bank Polska im. Ignacego Jana Paderewskiego.

 

CAL

Gra terenowa „Poznajmy się! Geocaching jako innowacyjna forma integracji i odkrywania na nowo Pionek i okolic”


 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster