czwartek, 06 sierpnia 2020
poniedziałek, 08 czerwca 2020 10:56   
Szczególne podziękowania za partycypację społeczną

Szczególne podziękowania za partycypację społeczną

Wyjątkowe podziękowania, bo i postawa młodych mieszkańców Pionek niebagatelna. Bezinteresownie zadziałali by poprawić estetykę ulicy przy której mieszkają. Za kreatywność i chęć działania dla społeczności naszego miasta Burmistrz Robert Kowalczyk złożył szczególne podziękowania dla Kewina Drelewskiego i Arkadiusza Matuska.

Pragnę złożyć Panom ponownie serdeczne podziękowania za pełną poświęcenia inicjatywę na rzecz Miasta Pionki w zakresie poprawy estetyki przy ulicy Dębowej.

Wyrażam zadowolenie, iż będąc młodymi mieszkańcami miasta potrafili Panowie przyjąć i trwać w postawie odpowiedzialności za miasto, by podejmować działania upiększające naszą małą ojczyznę. Panów postawa jest faktycznym wyrazem realizacji idei partycypacji społecznej mieszkańców w sprawy publiczne. Słowa uznania za bezinteresowne zaangażowanie, społeczne oddanie i kreatywność - taką postawę możemy wspólnie promować wśród najmłodszych mieszkańców. Silne poczucie odpowiedzialności, pozytywne doświadczenie są faktycznym wyrazem realizacji idei partycypacji społecznej mieszkańców w sprawy publiczne.

Pragnę w tym miejscu życzyć radosnego dorastania, spełnienia wszystkich marzeń, prawdziwych kolegów, koleżanek i przyjaciół na całe życie. Życzę, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i niepowtarzalny. Oby codzienne przygody zostały zapamiętane na zawsze i przywoływały uśmiech na twarzy. Niech każdy dzień będzie fascynującą podróżą pełną inspirujących wydarzeń i proszę zapamiętać, że nie tylko wielkie sprawy wywołują zdumienie i zachwyt, najczęściej wystarczą małe, powszednie rzeczy i wydarzenia. Tych małych, codziennych odkryć najserdeczniej Panom życzę!!

Panów postawa jest godna uznania i szacunku, jeszcze raz dziękuję za współpracę i życzliwość. Korzystając z okazji, życzę satysfakcji i sukcesów w przyszłej pracy zawodowej, wielu cennych inicjatyw oraz pomyślności w życiu prywatnym.

Burmistrz Miasta Pionki
(-) Robert Kowalczyk

 

Szczególne podziękowania za partycypację społeczną

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster