środa, 30 września 2020
poniedziałek, 17 lutego 2020 13:05   
1% w mediach społecznościowych

1% w mediach społecznościowych

Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach wraz z Mazowieckim Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie pt. „1% w mediach społecznościowych”.

 

2 marca 2020, godzina 14:30 - 17:00, wstęp bezpłatny, ilość miejsc ograniczona.

Zapisy na szkolenie: drogą mailową na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , telefonicznie tel. 48 377 70 51 wew.6 do 28 lutego 2020.

Kwota przekazana na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego w ramach 1% rośnie z roku na rok i w 2018 roku sięgnęła już 800 mln zł! Dlatego warto podjąć wyzwanie i walczyć o ułamek tej kwoty dla swojej organizacji!

Aby ta walka była udana należy wykorzystywać nowoczesne narzędzia i promować się na wielu płaszczyznach. Dlatego opowiemy Państwu jak sprawnie i skutecznie wykorzystać media społecznościowe w kampanii 1%. Jak działają najpopularniejsze tzw. „social media”? Jakie są ich zalety i wady? Czego warto unikać? Jak inni zachęcają do przekazania 1% w mediach społecznościowych?.

Spotkanie poprowadzi Philipp Zalewski - animator Mazowieckiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej, a prywatnie pasjonat marketingu i komunikacji internetowej.

Serdecznie zapraszamy!

CAL

 

1% w mediach społecznościowych

 

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster