poniedziałek, 21 września 2020
czwartek, 30 stycznia 2020 03:44   
CAL zaprasza rękodzielników do udziału w Wielkanocnym Kiermaszu Rękodzieła

CAL zaprasza rękodzielników do udziału w Wielkanocnym Kiermaszu Rękodzieła

Przedświąteczne kiermasze rękodzieła na dobre wpisały się w kalendarz wydarzeń w naszym mieście. Od wiosny 2014r. rękodzielnicy spotykają się na kiermaszu organizowanym przez Centrum Aktywności Lokalnej w niedziele poprzedzającą Niedzielę Palmową.

 

Zapraszamy Rękodzielników z Pionek i okolic do zgłaszania swojego uczestnictwa w Wielkanocnym Kiermaszu Rękodzieła. Jest to doskonała okazja do pokazania swoich prac szerszemu gronu odbiorców oraz spotkania osób, które mają podobne zainteresowania.

Zapraszamy serdecznie każdego, kto w domowym zaciszu zajmuje się rękodzielnictwem, jest twórcą: palm wielkanocnych, pisanek, ozdób, stroików, serwetek, koszyczków i innych ozdób.

Ponieważ zgłasza się do nas coraz więcej rękodzielników zainteresowanych udziałem w kiermaszu, tym razem zainteresowanym proponujemy ustawianie stoisk również na placu przy budynku Centrum Aktywności Lokalnej.

Udział w kiermaszu jest bezpłatny. Na zgłoszenia czekamy do 18 marca (pod nr tel. 48 377 70 51 wewn.4, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub zgłoszenia osobiste w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach). Prosimy o zapoznanie się z regulaminem kiermaszu dostępnym na stronie www.cal.pionki.pl (jego akceptacja jest warunkiem uczestnictwa).

Serdecznie zapraszamy wystawców do udziału w Wielkanocnym Kiermaszu Rękodzieła, który w tym roku odbędzie się 29 marca.

CAL zaprasza rękodzielników do udziału w Wielkanocnym Kiermaszu Rękodzieła

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster