niedziela, 27 września 2020
poniedziałek, 20 stycznia 2020 12:19   
Ferie miejskie – Pionki 2020

Ferie miejskie – Pionki 2020

Wielkimi krokami zbliżają się do nas ferie zimowe 2020. Półkolonie, zajęcia plastyczne, różnego rodzaju warsztaty, seanse filmowe, zajęcia sportowe oraz wiele innych propozycji na młodych mieszkańców Pionek to szansa na spędzenie wolnego czasu w sposób ciekawy i kreatywny.

 

Pionkowskie szkoły podstawowe, miejskie instytucje kultury i sportu przygotowały bogatą ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży, aby czas wolny od szkoły uczniowie mogli spędzić ciekawie w gronie rówieśników, bez nudy i wypełniony zajęciami w myśl zasady – dla każdego coś ciekawego.

Szkoły Podstawowe nr 1 i 5 zapraszają na półkolonie, Centrum Aktywności Lokalnej i Miejski Ośrodek Kultury organizują warsztaty i zajęcia tematyczne, zabawy taneczne oraz pokazy kinowe. Swoja ofertę ma również Biblioteka Miejska oraz Kozienicki Park Krajobrazowy. Wydział Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Pionki zaprasza na basen miejski, halę sportową i jeżeli pogoda dopisze lodowisko.

Wszystkie informacje na temat harmonogramów, zapisów i gdzie szukać informacji na temat danych zajęć prezentujemy na poniższych plakatach.

Serdecznie zapraszamy!

 

Ferie miejskie – Pionki 2020

Ferie miejskie – Pionki 2020

Ferie miejskie – Pionki 2020

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster