środa, 30 września 2020
wtorek, 07 stycznia 2020 17:12   
Bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych

Bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych

Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach wraz z Mazowieckim Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie pt. „Crowdfunding czyli jak społecznicy realizują swoje najbardziej szalone marzenia”.

 

Szkolenie odbędzie się

20 stycznia 2020,

Godzina 14:00,

Wstęp bezpłatny,

Ilość miejsc ograniczona,

Zapisy na szkolenie: drogą mailową na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie 48 377 70 51 wew. 6 do 17 stycznia 2020.

Crowdfunding jest połączeniem dwóch słów – crowd – tłum i funding – finansowanie. Crowdfunding jest sposobem finansowania projektów społecznych, kulturalnych czy też biznesowych przez internet. Na specjalnych portalach społeczność wspiera finansowo ciekawe, ważne inicjatywy. Crowdfunding to ogromna szansa dla organizacji pozarządowych. Jednak nie wszystkie organizacje pozarządowe korzystają z tego narzędzia w sposób efektywny, aby finansować realizację swoich celów statutowych. Na szkoleniu będziemy mieli okazję porozmawiać o tym jak społecznicy mogą w ten sposób realizować swoje najbardziej szalone marzenia.

Serdecznie zapraszamy!!!

CAL

Bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster