poniedziałek, 28 września 2020
poniedziałek, 30 grudnia 2019 12:32   
KARTKA BOŻONARODZENIOWA ROZSTRZYGNIĘTA

KARTKA BOŻONARODZENIOWA ROZSTRZYGNIĘTA

Podczas tradycyjnej Wigilii Miejskiej rozstrzygnięty został konkurs na Kartkę bożonarodzeniową naszych marzeń”, który od lat organizuje Miejska Biblioteka Publiczna w Pionkach.

 

Konkurs na „Kartkę bożonarodzeniową naszych marzeń” to już przedświąteczna tradycja. Od lat organizowany jest przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Pionkach.

- W tym roku zostaliśmy zaskoczeni rekordowo dużą ilością prac. Było to 52 karki. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych. Bardzo nas cieszy że w tym roku udział w konkursie wzięły nie tylko dzieci z pionkowskich szkół ale także ze szkół z gminy z Jaroszek z Czarnej oraz Augustowa – mówi Magdalena Chołuj z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pionkach.

Jednak ze względu na tak duże zainteresowanie konkursem jury w składzie: Magdalena Chołuj, Agata Sotowska i Małgorzata Mamnicka postanowiło podzielić prace na kategorie wiekowe. Pierwsza kategoria to dzieci z klas I-III a druga kategoria dzieci i młodzież z klas IV-VIII.

- Po bardzo długich naradach jury postanowiło przyznać w pierwszej kategorii wiekowej  trzy nagrody i jedno wyróżnienie, a w drugiej kategorii wiekowej trzy nagrody – dodaje Magdalena Chołuj. Nagrody wręczał Burmistrz Miasta Pionki Robert Kowalczyk.

Wyróżnienie otrzymuje

MARCEL SZCZĘSNY Z kl. I Z PSP NR. 2 W PIONKACH

W KATEGORII DZIECI MŁODSZYCH NAGRODY OTRZYMUJĄ

III MIEJSCE MAGDALENA GROSIAK Z PSP W CZARNEJ

II MIEJSCE NIKODEM MACIĄ Z KLASY II B Z PSP NR 5 W PIONKACH

I MIEJSCE RÓŻA GRZYWACZ 7 LAT Z PSP W JAROSZKACH

W KATEGORII DZIECI STARSZYCH NAGRODZENI TO:

III MIEJSCE MARTYNA MOLENDOWSKA 11 LAT Z PSP W JAROSZKACH

II MIEJSCE GLORIA OKONKWO KL. VI Z PSP NR 2 W PIONKACH

I MIEJSCE EMMA STRYKOWSKA KL VI Z PSP NR 2 W PIONKACH

- Dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w naszym konkursie. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym . Wszystkie kartki będzie można obejrzeć w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pionkach przy ulicy Orzeszkowej 16. Zapraszamy do udziału za rok i Życzymy Wesołych Świąt – podsumowuje tegoroczny konkurs „Kartka Bożonarodzeniowa naszych marzeń” Magdalena Chołuj z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pionkach.

MBP

 

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster