poniedziałek, 28 września 2020
poniedziałek, 09 grudnia 2019 10:50   
Wigilia miejska i Sylwester

Wigilia miejska i Sylwester

Burmistrz Miasta Pionki Robert Kowalczyk serdecznie zaprasza – Spotkajmy się na Wigilii Miejskiej i świętujmy razem Sylwestra.

Coroczna Wigilia Miejska to dobra okazja do spotkania i integracji w domowej atmosferze, przy choince oraz akompaniamencie kolęd. Zapraszamy mieszkańców Pionek 20 grudnia o godz. 17:00 na Ogródek Jordanowski. Tego dnia o świąteczny klimat zadbają artyści, którzy na scenie zaprezentują swoje aranżacje kolęd i pastorałek. Gwiazdą wieczoru będzie kapela góralska. Mieszkańcy Pionek będą mieli okazję połamać się opłatkiem i złożyć świąteczne życzenia. Podczas spotkania nie zabraknie też wigilijnego poczęstunku: barszczu, kapusty z grochem czy racuchów. Rozstrzygnięte zostaną konkursy świąteczne, a harcerze przyniosą betlejemskie światło pokoju.

Zaledwie kilka dni później, 31 grudnia od godz. 22:00 zapraszamy na Ogródek Jordanowski do wspólnego powitania Nowego Roku. O muzyczną oprawę zadbają zespoły "Vegas" oraz "Jumbo Africa". W wykonaniu "Jumbo Africa" spodziewamy się porywającego, dynamicznego show składającego się z popularnych przebojów Africa Simone, Saragossa Band, Goombay Dance Band, Makomy oraz oryginalnych afrykańskich utworów, przywiezionych do Polski przez członków grupy.

Szczegóły na poniższym plakacie.

CAL

 

 

Wigilia miejska i Sylwester

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster