poniedziałek, 28 września 2020
wtorek, 24 września 2019 21:01   
Udany koncert CichoSZA

Udany koncert CichoSZA

Udany koncert jazzowo - swingowo - taneczny odbył się 21 września w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach.

Przybyłych gości przywitał Pan Ryszard Dybiński – Dyrektor MOK Pionki oraz Pani Lidia Żuchowska – trenerka Klubu Boogie Woogie „Kick” Miejskiego Ośrodka Kultury. Zaprosili gości w muzyczną i taneczną podróż po najpiękniejszych przebojach polskiej i zagranicznej muzyki jazzowo – swingowej.

Podczas koncertu zaprezentował się duet „CichoSZA”, który tworzą Agnieszka Gola (wokal) i Szymon Winiarski (gitara). Duet proponuje niezwykle klimatyczne i urzekające kompozycje. Niby jest ich tylko dwoje, ale nie stoi to na przeszkodzie, by wyczarowali nowe muzyczne światy. W tracie koncertu wykonali zarówno swoje utwory, jak również covery, takie jak: One note samba – Jobim, Night like this – Caro Emerald, All around me – Cichosza, Autumn leaves – Nat King Cole oraz wiele innych znakomitych utworów.

Ponadto na koncercie wystąpili tancerze Klubu Boogie Woogie “Kick” Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach, którzy urozmaicili koncert swoją taneczną choreografią, która doskonale wpisała się w nastrój i klimat tego niezwykłego wieczoru.

Zachwycona publiczność zachęciła wykonawców do wykonania kolejnych utworów na bis.

MOK Pionki


 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster