środa, 30 września 2020
wtorek, 28 maja 2019 12:24   
CAL ZAPRASZA NA BEZPŁATNE SZKOLENIE

W Centrum Aktywności Lokalnej odbędzie się bezpłatne szkolenie w ramach projektu „Inkubacja i wsparcie ekonomii społecznej w subregionie radomskim”.

Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach wraz z Mazowieckim Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie organizowane  w ramach projektu „Inkubacja i wsparcie ekonomii społecznej w subregionie radomskim” współfinansowanego z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

 

Tytuł szkolenia: "Kontakty z mediami w organizacji pozarządowej",

Prowadzący: Łukasz Szczepańczyk,

Data Szkolenia: 10 czerwca 2019 roku (poniedziałek),

Miejsce: Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach ul. Zakładowa 5,

Godzina: od 15:30 – 19:45,

Ilość miejsc ograniczona

Zapisy na szkolenie: drogą mailową na adres e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie

tel. 48 377 70 51 wew.6 do 7 czerwca 2019,

 

Uczestników szkolenia prosimy o zabranie ze sobą danych organizacji (pieczątki), które będą potrzebne do wypełnienia formularza rekrutacyjnego.

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster