poniedziałek, 21 września 2020
poniedziałek, 20 maja 2019 12:51   
UTRWALONE BEZ TAJEMNIC CZ. XXXIX

Spodziewaliśmy się, że kolejna odsłona „Utrwalone obiektywem” nie przysporzy trudności. I tak było.

Kontynuując naszą wspólną fotograficzną podróż przez historię staraliśmy się, aby trzydziesta dziewiąta odsłona „Utrwalone obiektywem” nie przysporzyła naszym Czytelnikom zbyt wielu trudności.

Tym razem Czytelnicy nie mieli żadnych problemów w udzieleniem prawidłowej odpowiedzi. Wszystkie były prawidłowe.

- Na zdjęciu widzimy nasz piękny dworzec PKP Pionki Główne – napisał do nas nasz stały Czytelnik Pan Marek. I taka była prawidłowa odpowiedź. Murowany budynek widoczny na zdjęciu to Pionki Główne PKP.

Jednocześnie jak już informowaliśmy tym razem przewidzieliśmy nagrody. Dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Kozienice dla trzech osób, które najszybciej udzielą prawidłowych odpowiedzi mamy, bowiem wspaniałe publikacje przedstawiające zarówno miejsca pamięci w Puszczy Kozienickiej a także historię gospodarki leśnej na tym terenie.

Jako pierwszy prawidłowej odpowiedzi udzielił Pan Roman T. Otrzymuje od nas nagrodę w postaci: „Vademecum miejsc pamięci i obiektów kulturowych na terenie Nadleśnictwa Kozienice” oraz „O początkach regulacji gospodarki leśnej w Puszczy Kozienickiej”. Jako drugi poprawną odpowiedź przysłał do redakcji Pan Jack S. Otrzymuje od nas „Vademecum miejsc pamięci i obiektów kulturowych na terenie Nadleśnictwa Kozienice”. Trzecią osobą, która dostaje nagrodę jest Pan, który podpisuje się „markus133”. Oczywiście nagrodą jest „Vademecum miejsc pamięci i obiektów kulturowych na terenie Nadleśnictwa Kozienice”.

Laureatów prosimy po odbiór nagrody: Miejska Biblioteka Publiczna Filia ul. Leśna 9. Dziękujemy za udział w trzydziestej dziesiątej odsłonie „Utrwalone obiektywem”.

(red)

 

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster