środa, 30 września 2020
czwartek, 02 maja 2019 10:32   
NOWY KONKURS NA DYREKTORA SZPITALA

Zarząd Powiatu Radomskiego postanowił ogłosić kolejny konkurs na dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pionkach.

 

Przypomnijmy: Na początku kwietnia Zarząd Powiatu Radomskiego ogłosił konkurs na dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pionkach. Wcześniej z funkcji dyrektora pionkowskiej lecznicy odwołany został Sławomir Idzikowski a pełniącą obowiązki została Bernarda Dudek. Na podstawie konkursu na dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opiekli Zdrowotnej w Pionkach swoje oferty potencjalni kandydaci mogli składać do dwudziestego trzeciego kwietnia.

Konkurs ten jednak nie zakończył się wyborem kandydata. Dlaczego? Otóż jak informuje Starostwo Powiatowe na ogłoszone postępowanie rekrutacyjne wpłynęła tylko jedna oferta.

- W tej sytuacji zgodnie z zapisem art. 49 ust. 3 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. o działalności leczniczej (…) Zarząd Powiatu Radomskiego ogłasza nowy konkurs na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pionkach – czytamy w oficjalnej informacji.

Na podstawie aktualnego, drugiego już konkursu na stanowisko dyrektora SPZZOZ potencjalni kandydaci swoje oferty mogą składać do szesnastego maja.

(r.f.)

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster