niedziela, 27 września 2020
czwartek, 18 kwietnia 2019 13:28   
NOC PRAWDY - GALA MMA W PIONKACH

Dwudziestego piątego maja w naszym mieście dobędzie się gala MMA pod egidą Thunderstrike Fight League.

 

Gala TFL 17 „Noc Prawdy” zaplanowana została na dwudziestego piątego maja. W walkach weźmie udział między innymi mieszkaniec Pionek Kuba Ozga, dla którego będzie to pierwsza zawodowa walka.

- Urodzony w Pionkach Kuba Ozga 25 maja przed własną widownią stoczy najważniejszy i długo oczekiwany bój w swojej sportowej karierze. Reprezentant Pionek wkracza w nowy, przełomowy i decydujący etap w MMA. Popularny "OZI" podczas siedemnastej odsłony TFL - Thunderstrike Fight League w Pionkach, stoczy pierwszą zawodową walkę w formule Mix Martial Arts (MMA.) Do tej pory wojownik trenera Leszka Kulika, czterokrotnie wchodził do klatki TFL, trzykrotnie triumfując – czytamy w oficjalnej informacji na profilu społecznościowym.

W czwartek osiemnastego kwietnia w pawilonie sportowym Stadionu Miejskiego w Pionkach z udziałem Burmistrza Miasta Roberta Kowalczyka odbyła się pierwsza oficjalna promocja gali TFL 17 „Noc Prawdy”.

W klatce będzie walczył również Mateusz Głuch, który reprezentuje RKF Radom. Pionki są bardzo bliskie sercu Mateusza, który rozpoczynał w tym mieście przygodę ze sportami walki nie tylko jako zawodnik ale również trener.

- Pionki to mój drugi dom. Moim podopiecznym jest Kuba Ozga, który w Pionkach rozpoczynał swoją karierę w MMA. Jestem częścią tego miasta i wiem, że 25 maja będę miał za sobą niesamowite wsparcie kibiców – czytamy dalej w oficjalnej informacji.

Gala TFL 17 "Noc Prawdy" odbywa się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Pionki przy współpracy z Wydziałem Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Pionki.

Już od piątku dziewiętnastego kwietnia rozpocznie się sprzedaż biletów.

Ceny biletów to 100 zł (trybuna), 90 zł (płyta)

Wejściówki VIP (z cateringiem) w cenie 300 zł i 400 zł

Bilety dostępne będą w recepcji Pawilonu Sportowego przy ul. Sportowej 4 w Pionkach (Siłownia) w godzinach otwarcia (8.00 - 21.30)

Płatność tylko gotówką. Możliwość wystawienia Faktury VAT.

Siedemnasta edycja gali Thunderstrike Fight League w Miejskiej Hali Sportowej 25.05.2019r. Początek o godzinie 21.15 , transmisja 22.00 – 01.30, zakończenie 02.00

(red)

PS: Opracowano na podstawie materiałów promocyjnych Thunderstrike Fight League.

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster