niedziela, 27 września 2020
poniedziałek, 15 kwietnia 2019 12:53   
„NOWA PIĄTKA” ZAWITA DO PIONEK

W Pionkach, Kozienicach i Jedlni Letnisko już we wtorek szesnastego kwietnia zostanie zaprezentowana tak zwana „Nowa Piątka”.

Jak informują służby prasowe Wojewody Mazowieckiego już w najbliższy wtorek szesnastego kwietnia zaprezentowany zostanie program w ramach „Nowej Piątki”. Do naszego miasta przyjedzie między innymi Krzysztof Murawski – kierownik Delegatury MUW w Radomiu.

Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań:

Kozienice – Pionki – Jedlnia Letnisko

- Kozienice, godz. 9.30 -  ul. Bohaterów Studzianek 30, Pensjonat Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu, następnie centrum,

- Pionki, godz. 10.45 – Centrum, stacja PKP,

- Jedlnia Letnisko, godz. 11.45 – okolice Urzędu Gminy, stacja PKP.

 

„Nowa Piątka”

Rodzina 500+ od pierwszego dziecka sprawiedliwiej podzieli owoce wzrostu gospodarczego i zachęci do powiększenia rodzin

Młodzi: Zwolnienie z podatku PIT da młodym lepszy start i zatrzyma ich w kraju

Praca: Obniżenie podatku PIT z 18 % na 17 % czyli o 1 pkt proc. tj. o 6% oraz niższe podatki od pracy dla wszystkich wzmocnią wzrost gospodarczy i konkurencyjność Polski

Infrastruktura: Przywrócenie połączeń autobusowych otworzy nowe możliwości milionom Polaków. Połączenie tego projektu z wielkimi inwestycjami w drogi gminne i powiatowe (6 mld zł) stworzy nową jakość komunikacji w Polsce.

Starsi i słabsi: Dodatkowa emerytura to krok ku przywróceniu realnej wolności i godności seniorów.

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster