poniedziałek, 28 września 2020
piątek, 29 marca 2019 11:47   
PIĘĆ TYSIĘCY DLA WESOŁEGO PAJACYKA

5000 złotych dla Żłobka Miejskiego „ Wesoły Pajacyk” na realizację projektu „ Choć niewiele latek mamy, to z dziadkami wciąż hasamy” organizowanego przez Fundację Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „ STOCZNIA” z Warszawy.

 

Dobiegło końca głosowanie na najciekawsze lokalne inicjatywy społeczne w ramach V edycji programu „Decydujesz, pomagamy”. Nasz Pionkowski  żłobek dzięki głosom klientów Tesco zyskał grant w wysokości 5000 złotych na realizację projektu  „ Choć niewiele latek mamy, to z dziadkami wciąż hasamy”

27 .03.2019 w sklepie Tesco przy ulicy Warszawskiej 34 w Kozienicach odbyło się oficjalne wręczenie grantów zwycięzcom V edycji programu „Decydujesz, pomagamy”.

 

Celem projektu jest integracja żłobka z lokalną społecznością a głównym założeniem będzie łączenie pokoleń tj. maluchów z seniorami działającymi w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku zrzeszonymi w MOK. W imieniu ŻŁOBKA czek z rąk kierownika sklepu Pana Łukasza odebrała Agnieszka Pachocka dyrektor Żłobka

W oficjalnym wręczeniu grantów udział wzięli także przedstawiciele władz lokalnych Wiceburmistrz Miasta Pionki Pani Kamila Kaczorowska oraz Dyrektor MOK-u Pan Ryszard Dybiński.

(red)

 

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster