poniedziałek, 28 września 2020
poniedziałek, 25 marca 2019 13:16   
SZUKAMY CIĄGU DALSZEGO

Kim są osoby ze starej fotografii? Kolejny już raz w naszym marszu przez historię szukamy ciągu dalszego.

 

Kolejny już raz zwracamy się o pomoc dl naszych Czytelników w celu identyfikacji osób znajdujących się na historycznym zdjęciu. Co już wiadomo o tej fotografii?

Zdjęcie to pamiątka ukończenia szkoły powszechnej w Pionkach w 1941 roku. Na odwrocie zdjęcia widnieje data: 31. VI. 1941. Już na pewno udało się zidentyfikować jedną osobę gdyż jest to babcia właścicielki zdjęcia, która podzieliła się z naszą redakcją swoimi fotograficznymi archiwaliami. Ale kim są pozostali ludzie?

- Może uda się zidentyfikować pozostałe osoby? Zapewne każda z nich otrzymała kopię fotografii. Może Czytelnicy mogliby pomóc? – pisze do na nasza Czytelniczka.

Jak zwykle w takich przypadkach liczymy na pomoc i wsparcie naszych Czytelników. Na informacje czekamy pod adresem poczty internetowej: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

(red)

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster