poniedziałek, 28 września 2020
piątek, 22 marca 2019 12:25   
„MOJA WOLNOŚĆ”, CZYLI RECEPTA NA PRZEBÓJ

Znany pionkowskiej publiczności Paweł Mosiołek wydał nowy teledysk do autorskiej piosenki „Moja Wolność – Protest Song”.

 

Wszystko na to wskazuje, że będzie to kolejny przebój radomskiego artysty Pawła Mosiołka, który już kilkakrotnie gościł na pionkowskich scenach artystycznych.

Najnowsza piosenka „Moja Wolność – Protest Song” znanego z kilkukrotnych występów na pionkowskich scenach artystycznych Pawła Mosiołka jest na najlepszej drodze do powtórzenia sukcesu „Nie dla czasu”, który przez wiele miesięcy okupował czołówki krajowych list przebojów.

- Każdy człowiek dąży do wolności pomimo, że interpretuje ją po swojemu. Jedno jest pewne. Człowieka należy pojmować takiego, jakim on jest naprawdę, a nie jakiego chcielibyśmy widzieć – mówi o swoim najnowszym utworze „Moja Wolność – Protest Song” Paweł Mosiołek.

„Moja Wolność – Protest Song” to pełen muzycznej ekspresji utwór utrzymany w klimacie popu z lekką domieszką subtelnego funki.

- Lecieć z wiatrem chcę, niczym wolny ptak. Łapią w klatkę mnie zamykają drzwi. Przekręcają klucz, abym nie mógł wyjść – śpiewa w swoim bez wątpienia kolejnym przeboju Paweł Mosiołek. Utwór zawiera uniwersalne ale ciągle aktualne przesłanie o prawie do wolności. Do wolności osobistej ale i do wolności w przestrzeni publicznej.

- Moja wolność, taka wolność ta jedyna, którą mam – to nie tylko słowa refrenu ale również ponadczasowe motto, dla człowieka, który nie chce dać się zaszufladkować. I bez wątpienia Paweł Mosiołek to twórca, którego nie można włożyć w żadne ograniczające ramy.

Wraz z nowym utworem „Moja Wolność – Protest Song” opracowany został teledysk, w którym oprócz samego Pawła Mosiołka wystąpił również Robert Szewczyk - serialowy "Stefan" z serialu "Gliniarze", znany również z z filmów od Patryka Vegi. Za przyciągający wzrok pokaz ogniowy odpowiadał Grupa Fire Unity: Paweł Wesołowski, Maciej Wesołowski, Filip Wesołowski, Michał Roguski Makeup: Ewelina Purwin. Jednocześnie Paweł Mosiołek składa szczególne podziękowania dla: Pana Adama Kosiora - Dyrektora ds. administracyjno - eksploatacyjnych w SWPZZPOZ im. Barbary Borzym w Radomiu za udostępnienie kinoteatru. Pani Renacie Mulik - Dyrektor CKiCz w Serocku za udostępnienie sali. Bożenie Bochyńskiej za udostępnienie placu w plenerze. Annie Osmakowicz za wszelką życzliwość i pomoc. Dziękuję czołówce polskiej sceny muzycznej za partycypowanie w moim projekcie. W składzie: Jacek Królik - gitara Wojciech Pilichowski - bas Artur Lipiński - perkusja Paweł Pełczyński - saksofon Arkadiusz Nawrocki - klawisze Realizacja: miks i mastering - Arkadiusz Nawrocki Lord Fader Studio w Warszawie.

- Pragnę podziękować wszystkim tym, dzięki którym powstało to dzieło! – podsumowuje swój najnowszy projekt muzyczny Paweł Mosiołek.

- Tu jest wszystko, co Człowiek buduje i niesie ze sobą swoje skrzydła wolności. Słowa uznania kieruję dla Ciebie, Twojego Zespołu Osób, z którymi realizowałeś ten projekt. Niech wędruje z wiatrem wiosny, dociera do kolejnych Pokoleń. Brawo – napisała z kolei jedna z fanek Pawła Mosiołka.

(r.f.)

PS: Foto - Materiały promocyjne Paweł Mosiołek.

Zapraszamy do obejrzenia teledysku:

https://www.youtube.com/watch?v=itQuj9twpwM&fbclid=IwAR2i-6RNQ6GsOSRXtNJiNPaIX6WD3gjVpi4RTEmzS-3lbfsLr0IRYI3O3rk

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster