poniedziałek, 28 września 2020
piątek, 15 marca 2019 14:18   
CAL PROMUJE ZDROWY STYL

Dwunastego marca w Centrum Aktywności Lokalnej odbył się Dzień Zdrowego Stylu Życia.

Partnerami wydarzenia byli:  Siłownia KS Proch Pionki , Wydział Sportu i Rekreacji U.M. Pionki, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach, fizjoterapeuta Ireneusz Michalski. W dobie chorób cywilizacyjnych nazywanych chorobami XXI wieku,  bardzo ważna jest profilaktyka.

 

Profilaktyka to najlepsza inwestycja we własne zdrowie.  Wydarzenie podzielone było na bloki tematyczne:

* Zdrowe Odżywianie

* Aktywność Fizyczna

*Fizjoterapia

Miały uświadomić i ukierunkować odbiorców, że warto żyć proaktywnie i zadbać o Siebie już teraz. Miłym zaskoczeniem dla gości był trening pokazowy " Pierwsze Kroki na Siłowni" opracowany przez pana Kamila Marszałka z KS Proch Pionki i trenerów personalnych z Siłowni KS Proch Pionki.

 

Przeprowadzono także Quiz, gdzie wyłoniono zwycięzców, których nagrodzono 2 karnetami Open na Siłownię Proch Pionki, konsultacją dietetyczną z analizą składu ciała. Nagrody ufundowano przez organizatora i partnerów wydarzenia.

Dla pozostałych uczestników czekały drobne upominki oraz 5 wejściówek na siłownię.  Wydarzenie zakończyło się degustacją fit szejków owocowo-warzywnych, wód smakowych, naturalnych przekąsek.

(red) (CAL)

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster