poniedziałek, 28 września 2020
czwartek, 14 marca 2019 10:52   
NOWE WŁADZE SPZZOZ W PIONKACH

Poprzedni dyrektor pionkowskiej lecznicy został odwołany. Teraz władze powiatu powołały nowego dyrektora.

 

Przypomnijmy: Kilkanaście dni temu rada społeczna Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pionkach opowiedziała się za odwołaniem dotychczasowego dyrektora Sławomira Idzikowskiego, który tę funkcję pełnił od czerwca w 2017 roku, kiedy to wygrał konkurs ogłoszony przez radomskie starostwo.

Władze powiatu radomskiego zdecydowały się odwołać dyrektora Sławomira Idzikowskiego. We wtorek, dwunastego marca zdecydowały jednocześnie, że nowym dyrektorem pionkowskiej lecznicy zostanie Bernarda Dudek. Wcześniej związana była między innymi ze szpitalami w Nowym Mieście nad Pilicą oraz Grójcu.

Pełniąca obowiązki dyrektora SPZZOZ Bernarda Dudek.

Na razie jak dowiedziała się nasza redakcja Bernarda Dudek powołana została jako pełniąca obowiązki. Wkrótce władze powiatu radomskiego ogłoszą konkurs na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej. Już powołana została komisja konkursowa.

(r.f.)

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster