wtorek, 22 września 2020
środa, 13 marca 2019 15:26   
PRZYPOMINAMY: JUŻ WKRÓTCE IV FESTIWAL Z CZARNEGO KRĄŻKA

Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach zaprasza na IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka pod honorowym patronatem Andrzeja Piasecznego.

 

Festiwal w tym roku odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia. Zapraszamy solistów z całego kraju do zgłaszania swojego udziału w konkursie wokalnym.

Prosimy o uważne zapoznanie się z treścią regulaminu konkursu zamieszczonego na stronie www.cal.pionki.pl.

http://cal.pionki.pl/iv-ogolnopolski-festiwal-piosenki-z-czarnego-krazka-zgloszenia-do-udzialu-w-konkursie-wokalnym/#prettyPhoto

Ważne jest szybkie podjęcie decyzji i dostarczenie do Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach karty zgłoszeniowej z dołączonymi podkładami muzycznymi, ponieważ ilość osób które będą mogły uczestniczyć w otwartych przesłuchaniach konkursowych jest ograniczona. Będą przyjmowane tylko kompletne zgłoszenia dostarczane tradycyjną pocztą lub osobiście (w nieprzekraczalnym terminie do 29 marca br.). Z udziału w konkursie wykluczeni są soliści, którzy w dwóch poprzednich edycjach festiwalu zostali nagrodzeni lub wyróżnieni oraz osoby poniżej 10 roku życia.

Do 15 kwietnia na naszej stronie internetowej zostanie zamieszczona lista zakwalifikowanych uczestników. Przesłuchania konkursowe odbędą się 26 kwietnia. Podczas drugiego dnia festiwalu (27 kwietnia) laureaci konkursu wystąpią w trakcie Gali Finałowej i otrzymają nagrody.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster