wtorek, 22 września 2020
poniedziałek, 11 marca 2019 12:33   
KONKURS: PIONKI, PRZYRODA I JA

Miejska Biblioteka Publiczna w Pionkach zaprasza do udziału w konkursie „Pionki, Przyroda i ja”.

 

 

To kolejna inicjatywa biblioteki skierowana do wszystkich mieszkańców naszego miasta. Udział w tym plastyczno przyrodniczym przedsięwzięciu może wziąć każdy.

Tym razem Miejska Biblioteka Publiczna w Pionkach ogłasza konkurs plastyczny „Pionki, Przyroda i ja”. To już kolejna inicjatywa naszej książnicy skierowana do szerokiego grona odbiorców, która wykracza poza standardowe ramy działalności biblioteki.

 

Konkurs plastyczny „Pionki, Przyroda i ja” w swoich założeniach ma między innymi ukazać piękno przyrody naszego miasta. Nieskończone piękno otaczającej przyrody jest wszędzie. Trzeba tylko je dostrzec. Uchwycić tę zieloną ale i wielobarwną chwilę, bo przyroda choć miejscowa ciągle się zmienia.

Prace konkursowe można składać do 17 kwietnia 2019 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pionkach ul. E. Orzeszkowej 16 lub w Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pionkach ul. Leśna 9. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 24 kwietnia w Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pionkach przy ul. E. Orzeszkowej 16.

(red)

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster