poniedziałek, 28 września 2020
czwartek, 07 marca 2019 15:00   
Z PARYŻA DO PIONEK – TO JUŻ JUTRO

Jedyna i niepowtarzalna wystawa prac Małgorzaty Kilianek oraz recital już w piątek ósmego marca w Galerii „Wolumin” Miejskiej Biblioteki Publicznej.

 

Już ósmego marca w Galerii „Wolumin” Miejskiej Biblioteki Publicznej Filia przy ulicy Leśnej odbędzie się wernisaż niezwykłych prac radomskiej artystki Małgorzaty Kilianek. Wernisaż połączony zostanie z recitalem artystki.

Pierwszy raz w pionkowskiej Galerii „Wolumin”, a być może również w Pionkach zaprezentowane zostaną prace wykonane w niezwykłej i rzadko spotykanej technice mix media. Co to jest mix media? Mix media to sztuka polegająca na łączeniu różnych materiałów: farb, past strukturalnych, szablonów, papierów, konturówek, wstążek i innych. Ta nowatorska technika nie znosi ograniczeń. Im więcej preparatów i materiałów, tym lepiej, pod warunkiem że pasują do siebie, a w rezultacie tworzą zaplanowany efekt. Wszystko więc zależy od wyobraźni autora.

Galeria „Wolumin” – Wystawa Prac Plastycznych Małgorzaty Kilianek - „Mix Media”. 8 marca, godz. 17.00, Miejska Biblioteka Publiczna Filia przy ulicy Leśnej 9.

(red) (r.f.)

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster