sobota, 16 lutego 2019
wtorek, 12 czerwca 2018 12:09   
POSZUKIWANI AKTORZY I STATYŚCI

Realizatorzy filmu zapraszają do udziału osoby, które mają talent, nie boją się nowych wyzwań i dobrze czują się przed kamerą.

22 czerwca 2018 r. o godz. 17:00  w kawiarni SCM „Arka” - w Radomiu odbędzie się casting do filmu krótkometrażowego. Poszukiwani są aktorzy i statyści. Realizatorzy filmu zapraszają do udziału osoby, które mają talent, nie boją się nowych wyzwań i dobrze czują się przed kamerą.

O filmie:

Jest to historia o młodej kobiecie, która w małym miasteczku prowadzi spokojne życie. Pewnego dnia dopada ją przeszłość. Nieoczekiwany przyjazd wielkiego animatora sztuki niszczy wszystko w jej poukładanym świecie. Kobieta staje przed jednym z najtrudniejszych dylematów.

Aktorzy i statyści:

Podczas castingu filmowcy będą chcieli znaleźć odtwórczynie głównej roli. Tutaj swoich sił mogą próbować kobiety w przedziałach wiekowych 18-30 lat. O szczupłej budowie sylwetki i charakterystycznej twarzy. Poszukiwany jest także mężczyzna o przeciętnym wzroście w przedziale wiekowych 20-40 lat. Dodatkowym atutem będą zdolności manualne. Do realizacji sceny zbiorowej zapraszamy statystów w przedziale wiekowym do 70 lat.

Wszystkie zainteresowane osoby udziałem w castingu, proszone są o wypełnienie ankiety i o dostarczenie jej realizatorom filmu w dniu castingu. Ankieta dostępna jest pod adresem: www.castingfilmradom2018.blogspot.com9

(red)

 

 

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster