sobota, 16 lutego 2019
poniedziałek, 28 maja 2018 10:17   
PIĘĆ STATUETEK DLA DZIEWCZYN Z ZIELONEGO

W dniu 25 maja 2018 roku w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach odbyło się podsumowanie IX konkursu „Nasza Mała Ojczyzna - Pionki i Powiat Radomski”.

 

 

Do etapu szkolnego zgłoszono kilkaset prac. W finale w 4. kategoriach jury oceniło 176 prac, w tym 12 z Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach. Wśród 41. nagrodzonych znaleźli się przedstawiciele ZIELONEGO. Laureatami konkursu zostały:

-– w kategorii praca fotograficzna: I miejsce zdobyły Zuzanna Drela i Natalia Kiraga, zaś II zajęły : Oliwia Ambroziak i Aleksandra Sztobryn,

- w kategorii praca multimedialna: III miejsce zdobyła Edyta Kiraga.

- Cieszymy się, że Jury doceniło nasze prace i zostałyśmy laureatkami konkursu, który zdarza się raz na 100 lat – oceniły chórem swój udział w konkursie dziewczyny z klasy I EP.

- Gratuluję nagród moim uczennicom i cieszę się, iż przedstawiciele Zielonego przyczyniły się do uczczenie 100–lecia Niepodległości, podsumował udział w konkursie Jacek Malicki, belfer historii.

(red) (ZS)

 

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster