środa, 19 grudnia 2018
piątek, 09 marca 2018 14:20   
UTRWALONE BEZ TAJEMNIC Cz. XXXVI

Trzydziesta szósta odsłona naszej fotograficznej zgadywanki także sprawiła naszym Czytelnikom sporo problemów.

Miało być lekko, łatwo i przyjemnie a wyszło praktycznie jak zwykle. Kolejna, trzydziesta szósta edycja naszej fotograficznej podróży przez lokalną historię sprawiła naszym Czytelnikom dużo problemów. Spodziewaliśmy my się, że ta fotozagadka będzie łatwa.

W bieżącej odsłonie „Utrwalone obiektywem” pytaliśmy w którym miejscu w Pionkach znajduje się emblemat przedstawiony na zdjęciu. Na dosłownie kilka odpowiedzi tylko jedna była poprawna. Oczywiście i to nas wcale nie dziwi tę prawidłową odpowiedź przysłał nam Pan Marek.

- Taki emblemat z literą „P” znajduje się na pomniku, który stoi na przeciwko urzędu miasta Pionki. Pomnik ufundowany przez mieszkańców Pionek poległym za Polskę w latach 1939-1945 z okazji 1000 - lecia Państwa Polskiego – napisał do nas Pan Marek.

I oczywiście była to prawidłowa i wyczerpująca odpowiedź. Dziękujemy naszym Czytelnikom za udział w trzydziestej szóstej odsłonie „Utrwalone obiektywem” i już zapraszamy do kolejnej edycji.

(red)

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster