środa, 19 grudnia 2018
wtorek, 06 marca 2018 13:18   
FOTOGRAFICZNE SZUKANIE PIĘKNA (galeria)

„Impresje fotograficzne” uczniów „Zielonego” przyczyniają się między innymi do popularyzacji dziedziny sztuki jaką jest fotografia.

W piątek drugiego marca w Centrum Aktywności Lokalnej odbył się wernisaż niezwykłej wystawy. Swoje fotografie zaprezentowali, bowiem uczniowie Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego.

- Nie mówiliśmy co i gdzie mają fotografować. Dobór tematów był całkowicie dowolny. Jedynym kryterium była twórcza kreatywność naszych fotografów – mówiła podczas szóstych „Impresji fotograficznych” Anna Warchoł z Zespołu Szkół im. Andrzeja Śniadeckiego.

„Impresje fotograficzne” to cykliczne wydarzenie fotograficzne uczniów klas z „Zielonego”. Przyczyniają się do popularyzacji pięknej dziedziny sztuki jaką jest fotografia wśród nie tylko szeroko pojętej społeczności Zespołu Szkół ale i całej naszej lokalnej społeczności.

 

Podczas tegorocznych „Impresji fotograficznych” swoje prace zaprezentowali: Anna Zawadzka, Weronika Nitek, Julia Krajewska, Jakub Glimasiński, Mikołaj Bieńkowski, Milena Seweryn, Natalia Noga, Julita Kryczka, Klaudia Mazur, Mateusz Palka, Agata Baran, Anna Utnicka, Natalia Borkiewicz, Klaudia Chojnacka, Jakub Warchoł, Kacper Kondej, Zuzanna Lao, Magdalena Wodzińska, Wiktoria Iwańska, Weronika Krekora, Wiktoria Krekora, Patrycja Zagożdżon, Zuzanna Drela, Wiktoria Płatkowska oraz Oliwia Szewczyk.

Prace fotograficzne uczniów „Zielonego” można oglądać w Centrum Aktywności Lokalnej.

(r.f.)

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster