środa, 19 grudnia 2018
czwartek, 01 marca 2018 15:36   
UTRWALONE OBIEKTYWEM Cz. XXXVI

Wracamy do naszej fotograficznej podróży przez historię. Tym razem będzie łatwo i nie zostawimy żadnego marginesu błędu...

Wracamy do naszej wspólnej historyczno fotograficznej zgadywanki. To już, bowiem trzydziesta szósta odsłona „Utrwalone obiektywem”.

Prezentując archiwalne fotografie pragniemy między innymi przybliżyć naszym Czytelnikom jak wyglądały Pionki w minionych już czasach. Doskonale przecież wiadomo, że nic, bowiem nie zaczęło się kilka lub kilkanaście lat temu. Nasze miasto, choć stosunkowo młode wiekiem ma dość długą i bogatą historię. I pod wieloma względami jest mocno urozmaicone. Oczywiste jest, że na przestrzeni lat zmieniało i dalej zmienia swoje oblicze.

 

Tym razem w kolejnej trzydziestej szóstej już odsłonie „Utrwalone obiektywem”  co prawda wracamy do lat minionych chociaż samo zdjęcie jest jak najbardziej współczesne. Tym razem pytamy: W którym miejscu w Pionkach znajduje się  emblemat prezentowany na zdjęciu?

Oczywiście w tym jedynym w swoim rodzaju konkursie nagród nie przewidujemy. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres poczty elektronicznej: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

(red)

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster