środa, 19 grudnia 2018
czwartek, 22 lutego 2018 15:07   
STOWARZYSZENIE KLUB ŻEGLARSKI PIONKI (galeria)

Okres zimowy determinuje naturalne spowolnienie aktywności żeglarskiej, co nie oznacza, że zamiera ona zupełnie.

 

Chociaż o pływaniu trzeba na chwilę zapomnieć to odbywają się w tym czasie remonty sprzętu pływającego, szkolenia żeglarskie oraz załatwiane są różnego rodzaju sprawy organizacyjne. Jeszcze pod koniec listopada ubiegłego roku odbyło się Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Klub Żeglarski Pionki, na którym wybrano nowe władze stowarzyszenia. W nowym zarządzie kol. Andrzej Krupiński objął stanowisko prezesa, kol. Julian Monkosa został v-ce prezesem, kol. Dariusz Świderski skarbnikiem, a członkiem zarządu kol. Daniel Kupis.

Do Komisji Rewizyjnej Wybrani zostali Koledzy: Paweł Starosta i Maciej Malborski. Spotkanie było też okazją do podsumowania minionego sezonu żeglarskiego i nakreślenia planów na przyszłość. O planach na następny sezon dyskutowano również w dniu 13 stycznia br. podczas wyjazdowego spotkania członków In sympatyków klubu żeglarskiego w Podgórze. To spotkanie odbywało się w znacznie luźniejszej, karnawałowej atmosferze. Wśród zaproszonych gości był Pan Dominik Pietrowski – prezes międzynarodowego stowarzyszenia szkół żeglarskich ISSA na Polskę, który zapoznał zebranych z celami działania i organizacją reprezentowanego przez niego stowarzyszenia.

(red)

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster