środa, 19 grudnia 2018
środa, 21 lutego 2018 14:44   
ITB SZUKA PRACOWNIKA

Instytut Techniki Budowlanej do swojego Laboratorium Badań Ogniowych w Pionkach poszukuje pracownika.

 

Do ósmego marca można składać aplikacje na stanowisko technika w Laboratorium Badań Ogniowych w Pionkach.

Instytut Techniki Budowlanej poszukuje pracownika w Zakładzie Badań Ogniowych na stanowisko technika w Laboratorium Badań Ogniowych w Pionkach. Wymagania? Niewielkie.

Potencjalny kandydat powinien posiadać co najmniej wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, przy czym mile widziane jest wykształcenie w kierunku budowlanym lub mechanicznym. Powinien także posiadać zdolności manualne w tym umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami. Oprócz tego powinien również posiadać: umiejętność czytania i wykonywania dokumentacji technicznej, znajomość języka angielskiego/niemieckiego/rosyjskiego w stopniu umożliwiającym kontakt z klientem, prawo jazdy kat. B.

Osoby zainteresowane ofertą swoje aplikacje mogą składać do ósmego marca: Instytut Techniki Budowlanej Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi ul. Filtrowa 1 00-611 Warszawa lub na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

(red)

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster